Kodėl rašau apie psichologiją

 Šį skyrių rengia Vladas Pranevičius, pagal išsilavinimą inžinierius – elektrikas, pagal pašaukima – dviejų dukrų tėtis, dviejų anūkių senelis, vyras, žentas, verslininkas, vadovas, senatvėje susidomėjęs psichologija.

 

Net keista, kaip eidami skirtingais keliais žmonės ateina į tą pačią vietą (pas Petrą, ir ne būtinai - dangaus raktininką). Niekada neturėjau priklausomybės nuo alkoholio (ko negaliu pasakyti apie tabaką), nebuvau tikintis, netgi sugebėjau pabaigti vidurinę ir institutą be komjaunimo. Aišku „dar ne vakaras, vis dar ne vakaras“. Pakliuvęs į Petro tinklą(raštį) pastebėjau, jog mūsų požiūriai daugelyje vietų labai panašūs (ypač ten, kur jie kertasi su tradicinėmis vertybėmis). Mano tekstai Petrui irgi pasirodė priimtini. Taip atsirado šis skyrelis.

 

Mano „rašytojo talentą“ pažadino labai įdomi patirtis „Alfa studio“ mokymuose, iš kurių po pusantros dienos buvau išgrūstas (grąžinant pinigus). Vėliau suvokiau, jog nedaug trūko, kad būčiau užhipnotizuotas, užkoduotas ir tapęs labai sėkmingu, motyvuotu zombiu. Tai sukėlė nemenką šoką, todėl manipuliacijos, NLP ir kitoks smegenų plovimas, tekstuose užima nemažai vietos. Gal su metais praeis?

 

Rašydamas stengiuosi akcentuoti: tai mano nuomonė, tik aš taip manau ar spėju, jog yra taip ar antraip. Jei to nepaminėsiu, vis tiek nieko nepriimkit už gryną pinigą, tai - mintys pamąstymui.

 

Galiu garantuoti tik vieną: kai rašiau, aš taip ir galvojau. Bet negaliu įsipareigoti taip galvoti visada. Gal kada nors naujos žinios ar kitos patirtys privers vieną ar kitą reiškinį pamatyti kitoje šviesoje, bet šiandien aš manau taip ir sutinku, kad kitiem gali atrodyti kitaip (tam ir reikalingi komentarai).

 

Jei kas norėtų parašyti kažką asmeniško – prašom: vladas@dzindra.lt, (bet atsakyti neįsipareigoju).