Naujausi komentarai

 • Hidroponikos įrangą sukti pradėjo saulė   Prieš 1 diena 6 valandos

  Įtampa svyruoja nuo 10 iki 14 V, bet akumuliatorius niekada 12 V neturi? Jis vengia tų 12 V ir peršoka?

  Rašykit mąstydami.

 • Hidroponikos įrangą sukti pradėjo saulė   Prieš 3 dienos 2 valandos

  Akumuliatorių tech parametrai... Ah tai yra talpa ampervalandomis . Vadinasi jei 45 ah , tai 1 val akumuliatorius gali tiekti 45 amperų srovę.. yra dar momentinė maksimali galia. Bet čia jau priklauso. Akumuliatorius niekad 12 v neturi. Svyruoja nuo 10 iki 14

 • Sveiki atvykę į Petro Dargio gyvenimą!   Prieš 3 dienos 2 valandos

  Religingumas yra pirmas psichinės ligos požymis, kuriai paūmėjus, atsiranda fanatizmas. Bažnyčia yra ne Dievo namai. O žmonių pramanas. Lt buvo pagonys. Dabar krikščionys. Yra logikos?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 1 mėnesis 1 diena

  Į adatą reikia pilti vandenį ir stebėti, pasiekus vandeningą sluoksnį vanduo ims susigerinėti. Lygis adatoje turėtų sutapti su vandens lygiu šulinyje.

 • Kaip išivirti sveiko naminio muilo?   Prieš 1 mėnesis 1 savaitė

  Taip, galima dėti bet kokius riebalus, net augalinius. Kuo kietesni riebalai, tuo muilas kietesnis.

   

 • Kaip išivirti sveiko naminio muilo?   Prieš 1 mėnesis 3 savaitės

  Laba diena , dėkoju už puikią , naminio muilo, gaminimo instrukciją.Turiu klausimą.Ar galima vietoje kiaulienos vidinių taukų naudoti ožkienos vidinius taukus.Ožkienos lydyti vidiniai taukai yra kietesni.
  Iš anksto dėkoju

 • Viena beprotybės diena   Prieš 1 mėnesis 4 savaitės

  Vis dėlto buvo žydšaudys, teko pasitalus trinti, jį patį blokuoti.

 • Viena beprotybės diena   Prieš 1 mėnesis 4 savaitės

  Vis dažniau girdžiu siūlymų susidomėti Holokausto priežastimis. Žydšaudžių palikuonių supratimu, reikėtų suprasti jų numylėtinio Hitlerio motyvus ir jį pateisinti, suverčiant kaltę pačioms aukoms.

  Tačiau Holokausto ideologinėmis priežastimis domisi ne tik žydšaudžiai, bet ir padorūs žmonės. Štai vienas  tokių bandymų. Paskaita netrumpa, rusų kalba, bet jei įdomu, paklausyti verta.
  https://www.youtube.com/watch?v=cTRnSxq-m8s&t=6168s

 • Viena beprotybės diena   Prieš 1 mėnesis 4 savaitės

  Atleiskit, nesupratau, ar tai žydšaudžių šalininko, ar padoraus žmogaus nuomonė.
  Jeigu rašo žydšaudžių šalininkas, tada su juo viskas aišku - Tūbinėse sušaudyti vaikai buvo kalti dėl kažko, ir tavo numylėtinis Hitleris įvykdė teisingumą.

  Bet jeigu rašo sveiko proto žmogus, tada viskas daug sudėtingiau, nes antisemitizmo šaknys turi labai senas šaknis, jos siekia ankstyvosios krikščionybės metus, kada po nesėkmingo žydų sukilimo Romos imperija užsiėmė tradiciniu nepaklusniųjų naikinimu, vėliau tai buvo perduota ir valstybinei Romos imperijos religijai - krikščionybei. Katalikiški "istorikai" šiandien nutyli, kad pagal jų antisemito Augustino teologinius svaičiojimus žydai atsakingi už Abelio žūtį ir todėl privalo nešioti ant savo drabužių gėdos lopus. Ispanijos inkvizicijos laikais tai iš tiesų buvo daroma! Taigi Hitleris, prisiuvęs žydams "Dovydo žvaigždes" nebuvo labai originalus. Antisemitizmo apstu ir Naujojo testamento evangelijose, kurių uolūs katalikai nėra skaitę. Būtinai paskaitykit, ypač tas vietas, kur prietaringi žydai prisiima prakeiksmą (!) ant savo ir savo vaikų galvos. Kvailiau nesugalvosi. O kvailos krikščioniškos siaubo pasakos apie krikščionių kūdikių kraują geriančius žydus liaudyje neatsirado savaime - jas po Europą laiškais skleidė tie patys "gailestingieji" Ispanijos inkvizitoriai.

  Bet tai tik istorinės religinės antsemitizmo šaknys. Po pralaimėto pirmojo pasaulinio karo ambicingiems vokiečiams atsirado aktualija - kaip paaiškinti tą pralaimėjimą, kam suversti kaltę? Atpirkimo ožiai - irgi nelabai originalus sprendimas, bet pasiekęs valstybinį lygį, tapo tautos tragedija.

  Sakyčiau, ne tik žydų tautos. Savo raštingus, labiau mokytus kaimynus sunaikinę mūsų broliai lietuviai prarado ir patys. Jie prarado didžiulę bendrosios kultūros dalį. Ar mes, tokia svarbi pasaulio bamba, "Šiaurės Atėnai", turim bent vieną Nobelio laureatą? O žydai litvakai?..

 • Viena beprotybės diena   Prieš 2 mėnesiai 1 savaitė

  Laikai buvo baisūs, tik reikia pasistengti suprasti kodėl tam pasirinkti buvo būtent žydai. Kodėl dalis išgamų tautiečių tą darė, manau aišku - visuomet atsiras norinčių uoliai įtikti esamai tvarkai. O kol nesiaiškinsim dėl ko Hitleris vykdė šią politiką, tol bus palikta galimybė viso to pakartojimui, tik gal nebūtinai su žydais o su bet kuria kita tauta, rase, tikinčiaisiais, šalimi ir pan. Priežasties išsiaiškinimas yra kaip ligos diagnozė, kuri jau yra pusė gydymo, kaip daktarai sako. Tačiau pastebiu, kad būtent dabarties žydai nenori aiškintis tų žudynių priežasčių, visą dėmesį nukreipdami į pasekmes, o kova su pasekmėmis tinka nebent tiems, kam yra naudinga pati kova. Viskas ką rašau yra tik mano nuomonė

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 6 dienos

  Mane pasiekti visai nesunku (adresas ir kiti duomenys kontaktuose), bet adatomis neprekiauju. Adatą pats nusipirkau ir įsikaliau į savo šulinio dugną. Pirkau iš tokio tekintojo Valiaus Tauragėje, dabar, kiek žinau, jis gyvena Vilniuje.

  Valius - tekintojas
  867657000
  867026507

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 6 dienos

  Sveiki, kur Vilniuje įsigyti galima, kokia kaina ir kokybė? O gal Petrą pasiekti galima kažkaip?

 • Kremas nuo uodų ir bakterijų   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Kaip išsivirti deguto, nesu aprašęs. Yra daugybė filmukų internete. Štai vienas labai trumpas ir aiškus. Net nemokant rusų kalbos galima viską suprasti.

  https://www.youtube.com/watch?v=7-FTPhhh5HQ

 • Kremas nuo uodų ir bakterijų   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Sveiki Petrai,
  o kaip verdate degutą? ar kur ęsate jau aprašęs? Ačiū

 • Hidroponikos įrangą sukti pradėjo saulė   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Sveiki. Galingumas skaičiuojasi voltus padauginus iš amperų . Taigi jei saulės baterija arba akumuliatorius yra 12 voltų, ir tarkim 10 amperų, tai 12 padauginus iš 10, bus 120 vatų. Saulės baterija krauna akumuliatorių 120 vatų galia. O akumuliatorius priklausomai nuo amperažo. Sakykim, kad jis yra 120 amperų, padauginam ir gaunam ,kad duoda 1440 vatų. Jeigu tai 120 vatų saulės baterija, tai ji kraus akumuliatorių tiek kiek įprastas 10 amperų įkroviklis iš rozetės.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 3 savaitės

  Sveiki ,gal galetumėte patarti kur nusipirkti plastikinio sietelio pasidaryti adatai,Ačiu lauksiu atsakymo

 • Mitas visam gyvenimui   Prieš 3 mėnesiai 3 savaitės

  Visi būdai geri, kurie padeda. Abejoju tik dėl argumento "negaliu".

  Lyg ir norėtumei, bet negali?

  Amžinieji AA vargetos taip ir įtikinėja save - alkoholis yra puikus dalykas, tik mes NEBEGALIME gerti. Visi žinome, kuo baigiasi jų kančios ir susilaikymai nuo "gero" dalyko.

  "Negalėdamas" neišsivalysi iš smegeninės alkoholizmo programos, kas turėtų būti pagrindinis blaivėjančio žmogus tikslas. Kai nuodas išbraukiamas iš žmogaus vertybių, žmogus nė už ką nebesieks nuodytis. O kol nuodas yra vertybė, anksčiau ar vėliau atsiranda "galėjimas". Koks žmogus nenorės gero dalyko?

  Nieko neduoda ir apsimetinėjimai "vairuoju", "geriu vaistus", dar kvailiau, kai bandantis negerti žmogus paslapčia į butelį įsipila sulčių ir apsimeta geriąs degtinę ar vyną, prie visų atlieka girtavimo ritualą. Jeigu taip blogai girtauti, jeigu nori nebegirtauti, tai ką čia žaidi? Tokiu būdu mėgindamas apgauti kitus iš tiesų apgauni pats save ir netrukus patiri tai, kas atsitinka visiems AA vargetoms.

 • Mitas visam gyvenimui   Prieš 3 mėnesiai 4 savaitės

  Nors negeriu jau 10 m bet vis pasiūlo giminės rate kas nors- na tik truputį, nedaug, o aš jiems nieko nepasakoju kad nėra to trupučio, tiesiog sakau- mažai gerti nėra prasmės nes nieko nepajusiu, o daug gerti negaliu

 • Ar galima ekonomaizerį statyti pakreiptą?   Prieš 4 mėnesiai 5 dienos

  Aha, net pamiršau! Tai ta pati karūna, kaip ir oru aušinamam ekonomaizeriui, tik viduje. Galite įsivaizduoti. Ją verta dėti tik tokiu atveju, kai  vidinis balionas trumpesnis, ir viršuje lieka vietos. Metalas geriau perduoda šilumą vandeniui, dūmai greičiau ataušta, vidinis balionas neperkaista. Jis turėtų ilgiau laikyti. Tokių karūnų vandenį šildantiems ekonomaizeriams dėjau mažai, tai net pamiršau.

 • Ar galima ekonomaizerį statyti pakreiptą?   Prieš 4 mėnesiai 6 dienos

  Gal kažką neteisingai supratau, bet štai citata iš šio straipsnio: "Turbinos viduje įvirinau vieną detalę, tokią "karūną", kuri geriau ataušintų dūmus". O čia kalba eina apie Atmos katilą ir vandeniu aušinama ekonomaizerį. Tai, visgi, kas čia per "karūna"?:)

 • Ar galima ekonomaizerį statyti pakreiptą?   Prieš 4 mėnesiai 6 dienos

  Na, kad čia apie karūną lyg ir nieko... Ant vandeniu aušinamo ekonomaizerio dėti karūną nėra prasmės. Tai toks papildomas aušintuvas oro aušinamam ekonomaizeriui, jis dedamas ant viršaus.

  Apie tai rašiau čia.

 • Ar galima ekonomaizerį statyti pakreiptą?   Prieš 4 mėnesiai 1 savaitė

  Gal galit pakomentuot apie kokią karūną čia užsiminėt?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 5 mėnesiai 2 savaitės

  Pritariu Petrui, bet Dariau svarbu, koks pas tave gruntas, adata turi smigti laisvai t.y. tarsi į smėlį, pas mane kopėčios susmigo į dugną iki pirmo skersinio. Įsivaizduok, sukalus (nepavadinčiau to stipriu kalimu) 80cm adatą, ją po to gali ganėtinai laisvai ištraukti, pasukinėdamas į šonus.
  Pas mano bendradarbį, sukalė apie 1,5m vyrukai iš Kauno, tai debitas apie 3 kubiniai metrai per valanda. Jam buvo daug problemų su šuliniu. Pradžioje Iškasė tik 4ius žiedus, vėliau kažkokia įmonėlė pagilino specialiu siurbliu išsiurbdami dribsmėlį ir įleisdami kelis mažesnius žiedus, bet po metų vėl užnešė dribsmėliu, ko pasekoje aplink šulinį sukrito žemės lyg smegduobė. Dabar jau 3i ar 4i metai eina, viskas veikia gerai, bet filtruose smėlio susirenka. Pas mane taip pat susirenka.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 5 mėnesiai 2 savaitės

  1. Dariau, tai ne šiaip sau vamzdis, tai adata, pro kurią siurbiamas vanduo. Jeigu tau kada nors švirkštu leido vaistų, tai adatoje irgi netilpo vaistų buteliukas, bet suleisti galėjo ir kelis.

  2. Jeigu šulinyje yra vandens, tai jo yra ir giliau. Paprastai didieji vandens kiekiai yra grunte žemiau dugno, o virš dugno iškyla tik maža jo dalis. Jei ta dalis per maža, prireikia adatos. Įkalęs adatą metrą ar du metrus, tu tarsi pagilini šulinį metru ar dviem metrais. Na, bet jei žadi kalti labai giliai, giliau vandeningojo sluoksnio, ir įvaryti adatą į molį, tai vandens gal ir nebepasiurbsi. Bet kam šitaip daryti?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 5 mėnesiai 3 savaitės

  Sveiki, vis tiek nesuprantu, ar tame 35 mm. įkaltame vamzdyje yra tiek vandens, kad gali leisti kiek nori.
  Ir antras klausimas - ar galima adatą įkalti per giliai ir neturėti vandens, t.y. jei šulinyje apie 30 cm. vandens, kiek giliai ją reikia kalti - 1 m., 2 m. ar užtenka 80 cm., ir kas bus jei įkalsi 3 m.

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 6 mėnesiai 1 savaitė

  Taip, užtektų. Mes panašius naudojom.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 6 mėnesiai 1 savaitė

  O koks geras žodis ..... LUPIKAUTOJAS. Būtent.
  Lupikautojai yra dar blogiau, nei rašo Petras. Lupikautojas yra vagis, tik kitos formos.

  Jūs dirbat kvalifikuotą darbą visą mėnesį, gaunat 1000 EUR. Lupikautojas dirba 2-3 dienas, prašo to pačio 1000 EUR.
  Kai jūs sumokat jam savo pinigais - čia tas pats, kaip jus apvogtų.

  Komunizmas blogai.... Bet kapitalizmas su nekvalifikuotais - ne ką geriau. Ačiū už straipsnį ir "švietimą".

 • Savimonės transformacijos (smegenų plovimas) arba pirmoji pažintis su NLP   Prieš 6 mėnesiai 1 savaitė

  teko praeiti panašiu laikotarpiu visus trys lygius Alfos.
  Tai įspūdžiai teigiami !

  Daug čia analizuota, kritikuota, bet realiai kiekvienas pats atsifiltruoja kas jam tinka, o kas ne. Galima diskutuoti be pabaigos, bet aš asmeniškai radau daug teigiamų dalykų šiuose mokymuose. Taip kai kas nepatogu, kai kur perlenkta lazda, bet tai tas vietas tiesiog gali "praskipini" ir tiek. Vietomis labai sveika pažiūrėti į save kitomis akimis, kas ir yra skatinama per emociją.
  Ir jei jus bijote dėl dėl savo "rankinuko" tai gal turite kokia fobiją ? Juk tiesiog galite nieko vertingo jame nepalikti, piniginė, raktai - lengvai telpa kišenėje....
  Ir dėl tikslų:
  Jei neturi tikslo (ir jų neformuoji) tai iš kur žinai kur link eini ? Gali būti kad sukiesi vietoje....
  Nebent tikslai prasilenkia su realybe, kombinacijoje "privalau, bet negaliu", bet čia kraštutinumas, juk visi žinome tikslų kėlimo principus ir technikas.

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 6 mėnesiai 1 savaitė

  ar uztektu tokio siurblio ir tokio oro kompresoriaus apie 100l sistemai? kiek skaiciau tai reikia kad pompos nasumas butu apie 600l/h. http://e-akvariumai.lt/akvariumine-iranga/siurbliai-pompos?product_id=71...
  http://e-akvariumai.lt/akvariumine-iranga/oro-kompresoriai?product_id=59...

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
 • Hidroponika užderėjo   Prieš 6 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki visi, noriu pasidaryt hidroponika siltnamy, mazdaug viskas kaip ir aisku, tik toks klausimelis; kiek ir kokiu trasu naudojate? Pvz; jeigu sistemoj 100Lvandens, kiek trasu det? Jei galit atsiuskit man i e-pasta: VIRGIS81@LIST.RU, busiu dekingas, geru derliu.

 • Naminis muilas: visa labai paprasta technologija   Prieš 6 mėnesiai 4 savaitės

  Oi, ne, pH 9 riebalų tikrai nepavers muilu. pH 9 - tai jau gatavo, labai švelnaus vaikiško muilo šarmingumas.

  Norint pakelti šarmingumą, tą pH9 tirpalą, geriau - karštą, verdantį, pilti ant naujų pelenų. Pasidaryti gerą pelenų šarmą - tai ne penkių minučių darbas.

 • Naminis muilas: visa labai paprasta technologija   Prieš 6 mėnesiai 4 savaitės

  Viriau, viriau vakar pelenus (beržo, kurenti šašlykinėje ir gavosi jie labiau kaip smėlis ar rūdys su daug anglių, o ne gražūs pilki. Kurenome šašlykinėje, nes pečių kurename su spygliuočių malkomis) ir pH kaip buvo 9 tik užpylus vandeniu taip ir liko 9, kai 2/3 vandens nugaravo. Nesuprantu kodėl. Ar tokiame šarme įdėjus taukų gausis muilas? Dėkui už atsakymą.

 • Naūralus naminis ploviklis viskam - universal!   Prieš 7 mėnesiai 5 dienos

  Aš taip ir darau. Pasidarau kokius 5 litrus ir naudoju, kol pasibaigia.

  Beje, dabar darau šiek tiek paprasčiau. Pasidarau skysto (apyskysčio) muilo ir laikau 5 litrų inde. Kai reikia, dalį atsiskiedžiu, jei reikia didesnio šarmingumo, ištirpinu skalbiamosios sodos (galima ir valgomosios), dėl kvapo įpilu citrinų hidrolato (galima ir citrinų sulčių arba šiek tiek  citrinų eterinio aliejaus). Kuo šarmingesnis ploviklis, tuo jis geriau valo visokius nešvarumus. Rankoms plautis pasidarau skysto muilo be jokios sodos.

   

 • Naūralus naminis ploviklis viskam - universal!   Prieš 7 mėnesiai 6 dienos

  Norėjau paklausti kiek laiko galioja pačių pasigamintos priemonės, pvz., indų ploviklis. Jei pasigaminčiau kokius 5litrus ar panašiai ir po truputi naudočiau kokius metus? Ačiū už atsakymą. :-)

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 7 mėnesiai 1 savaitė

  Detali informacija kaip įgręžti adatą: https://www.youtube.com/watch?v=RMWfFRBZsdU

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 7 mėnesiai 1 savaitė

  Kol kas nieko nedaryčiau. Jeigu darbinė zona po vandeniu, adata veiks. Dalį vandens ji siurbs nuo dugno, dalį - iš giliau. Problema kils, jeigu vandens lygis nukris iki šulinio dugno - tada adata ims siurbti orą, ir teks mažinti jos darbinę zoną.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 7 mėnesiai 1 savaitė

  Sveiki visi.
  Paskaitęs šią temą, nusprendžiau ir aš įsirengti adatą šulinyje, kad būtų daugiau vandens. Adatą įsigijau iš Petro jau minėto meistrelio, padaryta tikrai kokybiškai ir jokių priekaištų neturiu.
  Iškilo probelma - visos adatos nesukalėm, nes nebelindo gilyn.
  Istorija:
  Kai kasėme šulinį, suleidome 5-is žiedus, ir šulinkasiai nusprendė, kad užteks, nes, ne va tai nebeimanoma daugiau įleisti. Pasakiau, kad minimum 8-ių reikia (beje, pas tevukus, netoli apie 1km atstumu nuo mūsų net 14 rentinių suleista). Vienas iš darbininkų pabėgo, o su likusiu teko pačiam griebtis darbo :) . Darbas tikrai sunkus - kibirų svoriai dideli (apie 50-70kg) ir pats darbas šlapias ir nešvarus, bet ne tai esmė, jei žiedai judėtu gilyn, tai viskas tvarkoj. Vargais ne galais įleidome 6-ą žiedą, ir po to jau pats supratau, kad tikrai neįmanoma toliau, nes dribsmėlis užplauna, aplink šulinį pradėjo sukritinėti žemės, tai užbaigus šulinio kasimo darbus, teko nemažai molio privežt.

  Tai va, adatą sukaliau apie 90cm, viso bandziau 5-iose šulinio dugno vietose, 5-oje taip ir palikau. Visur +- vienodai įkaliau, skyrėsi gal keli centimetrai, reiškias papuolė ne akmuo, o pasiekiau molio sluoksnį. Nes paskutinius 5cm dar kalasi ir toks jausmas kalasi tiek, kol sulenda pats adatos smaigalys. Kadangi adata susikalė ne visa, liko adatos darbinė zona (sietelis) apie 10cm kyšoti virš šulinio dugno, todėl adata iš esmės kaip ir neveikia.

  Ką pasiulytumėt protingieji kurmiai, o ypač domina Petro Dargio nuomonė. Gal pvz. traukti adatą lauk ir sumažinti jos darbinę zoną, tik neaišku kaip ir su kuom? Ar pvz užpilti 1-2 žiedus žvyru?

 • Lauko dušas už 300   Prieš 7 mėnesiai 3 savaitės

  Jeigu saulės kolektorius stovėtų žemiau statinės su gyvatuku, savitakinė sistema veiktų.

  Bet nelabai suprantu, kam tai daryti. Verčiau paskambinkit.

 • Lauko dušas už 300   Prieš 7 mėnesiai 3 savaitės

  O ar galima padaryti taip kaip būna kombinuotuose boileriuose kai šilumnešis pašildo naudojama vandenį ? T.y. ar galima daryti uždarą sistemą kad vanduo iš saulės kolektoriaus neturėtų tiesioginio kontakto su pašildomu vandeniu. Kitaip tariant į statinę ateitų vamzdis iš šilumokaičio , ten butų suvyniotas spiralės principu kad didesnis plotas būtų ir tada atgal į šilumokaitį. Ar tada vanduo tekės "samatioku" ? Ir ar bus efektyvu?
  Klausiu dėl to jog neturiu galimybės pastoviai papildyti statinę vandeniu tad nesinori jog sistema pagautų oro.

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 7 mėnesiai 3 savaitės

  Nesu bandęs, bet manau, kad nelabai...

  Į molį  geriau ne adatą kalti, bet jai padaryti skylę vandeniu. Kaip - komentaruose yra aprašęs Evaldas.

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 7 mėnesiai 3 savaitės

  Sveiki. Pas mane šulinys 5m gylio, bet yra pilkas molis, ar eitų įkalti adata i tokį grunta?

 • Smėliapūtę varo du nedideli kompresoriai   Prieš 8 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki. Smėliasrovei naudojat pirktinį smėlį ar šiaip kokį?

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 8 mėnesiai 2 savaitės

  Taip, pats vanduo savaime į viršų nekyla.

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 8 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki.

  O pats principas adatos, ji ištraukia vandenįviš gylesnio sluoksnio bet šulinije daugiau vandens neatsiranda, pvz norint su kibiru ištraukti? Reikia siurblio tam reikalui?

 • Saulės kolektorių jungimo schemos   Prieš 8 mėnesiai 2 savaitės

  Skaitai straipsnį, žiūri schemas ir dar sykį klausi?

 • Saulės kolektorių jungimo schemos   Prieš 8 mėnesiai 3 savaitės

  Kaip pajungti boileri prie Saulės kolektoriaus

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 9 mėnesiai 2 savaitės

  Dėl vandeningo sluoksnio daug faktorių.Pats paprasčiausias ir patikimiausias - pažiūrėti į artimiausių kaimynų šulinius, Būna visko, bet 99% atvejų pas tave vanduo bus tame pačiame lygyje. Dar vienas rodiklis kai plovimui skirtas vanduo dingsta žemėje ir nebeiškyla vamzdžiu (gręžimo kolona) į viršų. Tai rodo, kad galbūt pataikyta į rupaus smėlio vandeningą sluoksnį. Smulkiam smėlyje taip nebūna, nes smulkus smėlis blogai praleidžia vandenį. Nors vandens dingimas NEGARANTUOJA kad sluoksnis vandeningas. Reikia žiūrėti visų požymių visumą.Kaip ir kiekvienam darbe reikia tam tikros nuojautos kurios nenupasakosi žodžiais.

 • Ko reikia hidroponikos šiltnamiui?   Prieš 9 mėnesiai 2 savaitės

  Hidroponika - augalų auginimas vandenyje, augalai minta jame ištirpusiomis druskomis (mineralinėmis trąšomis).

 • Ko reikia hidroponikos šiltnamiui?   Prieš 9 mėnesiai 2 savaitės

  Ar tiktų ir arklių mėšlo kompostas pvz. toks, koks yra čia http://komposta.lt/produktai/?

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Naujausi komentarai