Naujausi komentarai

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 2 savaitės 3 dienos

  Pritariu Petrui, bet Dariau svarbu, koks pas tave gruntas, adata turi smigti laisvai t.y. tarsi į smėlį, pas mane kopėčios susmigo į dugną iki pirmo skersinio. Įsivaizduok, sukalus (nepavadinčiau to stipriu kalimu) 80cm adatą, ją po to gali ganėtinai laisvai ištraukti, pasukinėdamas į šonus.
  Pas mano bendradarbį, sukalė apie 1,5m vyrukai iš Kauno, tai debitas apie 3 kubiniai metrai per valanda. Jam buvo daug problemų su šuliniu. Pradžioje Iškasė tik 4ius žiedus, vėliau kažkokia įmonėlė pagilino specialiu siurbliu išsiurbdami dribsmėlį ir įleisdami kelis mažesnius žiedus, bet po metų vėl užnešė dribsmėliu, ko pasekoje aplink šulinį sukrito žemės lyg smegduobė. Dabar jau 3i ar 4i metai eina, viskas veikia gerai, bet filtruose smėlio susirenka. Pas mane taip pat susirenka.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 2 savaitės 3 dienos

  1. Dariau, tai ne šiaip sau vamzdis, tai adata, pro kurią siurbiamas vanduo. Jeigu tau kada nors švirkštu leido vaistų, tai adatoje irgi netilpo vaistų buteliukas, bet suleisti galėjo ir kelis.

  2. Jeigu šulinyje yra vandens, tai jo yra ir giliau. Paprastai didieji vandens kiekiai yra grunte žemiau dugno, o virš dugno iškyla tik maža jo dalis. Jei ta dalis per maža, prireikia adatos. Įkalęs adatą metrą ar du metrus, tu tarsi pagilini šulinį metru ar dviem metrais. Na, bet jei žadi kalti labai giliai, giliau vandeningojo sluoksnio, ir įvaryti adatą į molį, tai vandens gal ir nebepasiurbsi. Bet kam šitaip daryti?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 savaitės 1 diena

  Sveiki, vis tiek nesuprantu, ar tame 35 mm. įkaltame vamzdyje yra tiek vandens, kad gali leisti kiek nori.
  Ir antras klausimas - ar galima adatą įkalti per giliai ir neturėti vandens, t.y. jei šulinyje apie 30 cm. vandens, kiek giliai ją reikia kalti - 1 m., 2 m. ar užtenka 80 cm., ir kas bus jei įkalsi 3 m.

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 1 mėnesis 1 savaitė

  Taip, užtektų. Mes panašius naudojom.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 1 mėnesis 1 savaitė

  O koks geras žodis ..... LUPIKAUTOJAS. Būtent.
  Lupikautojai yra dar blogiau, nei rašo Petras. Lupikautojas yra vagis, tik kitos formos.

  Jūs dirbat kvalifikuotą darbą visą mėnesį, gaunat 1000 EUR. Lupikautojas dirba 2-3 dienas, prašo to pačio 1000 EUR.
  Kai jūs sumokat jam savo pinigais - čia tas pats, kaip jus apvogtų.

  Komunizmas blogai.... Bet kapitalizmas su nekvalifikuotais - ne ką geriau. Ačiū už straipsnį ir "švietimą".

 • Savimonės transformacijos (smegenų plovimas) arba pirmoji pažintis su NLP   Prieš 1 mėnesis 1 savaitė

  teko praeiti panašiu laikotarpiu visus trys lygius Alfos.
  Tai įspūdžiai teigiami !

  Daug čia analizuota, kritikuota, bet realiai kiekvienas pats atsifiltruoja kas jam tinka, o kas ne. Galima diskutuoti be pabaigos, bet aš asmeniškai radau daug teigiamų dalykų šiuose mokymuose. Taip kai kas nepatogu, kai kur perlenkta lazda, bet tai tas vietas tiesiog gali "praskipini" ir tiek. Vietomis labai sveika pažiūrėti į save kitomis akimis, kas ir yra skatinama per emociją.
  Ir jei jus bijote dėl dėl savo "rankinuko" tai gal turite kokia fobiją ? Juk tiesiog galite nieko vertingo jame nepalikti, piniginė, raktai - lengvai telpa kišenėje....
  Ir dėl tikslų:
  Jei neturi tikslo (ir jų neformuoji) tai iš kur žinai kur link eini ? Gali būti kad sukiesi vietoje....
  Nebent tikslai prasilenkia su realybe, kombinacijoje "privalau, bet negaliu", bet čia kraštutinumas, juk visi žinome tikslų kėlimo principus ir technikas.

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 1 mėnesis 1 savaitė

  ar uztektu tokio siurblio ir tokio oro kompresoriaus apie 100l sistemai? kiek skaiciau tai reikia kad pompos nasumas butu apie 600l/h. http://e-akvariumai.lt/akvariumine-iranga/siurbliai-pompos?product_id=71...
  http://e-akvariumai.lt/akvariumine-iranga/oro-kompresoriai?product_id=59...

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 1 mėnesis 1 savaitė
 • Hidroponika užderėjo   Prieš 1 mėnesis 2 savaitės

  Sveiki visi, noriu pasidaryt hidroponika siltnamy, mazdaug viskas kaip ir aisku, tik toks klausimelis; kiek ir kokiu trasu naudojate? Pvz; jeigu sistemoj 100Lvandens, kiek trasu det? Jei galit atsiuskit man i e-pasta: VIRGIS81@LIST.RU, busiu dekingas, geru derliu.

 • Naminis muilas: visa labai paprasta technologija   Prieš 1 mėnesis 3 savaitės

  Oi, ne, pH 9 riebalų tikrai nepavers muilu. pH 9 - tai jau gatavo, labai švelnaus vaikiško muilo šarmingumas.

  Norint pakelti šarmingumą, tą pH9 tirpalą, geriau - karštą, verdantį, pilti ant naujų pelenų. Pasidaryti gerą pelenų šarmą - tai ne penkių minučių darbas.

 • Naminis muilas: visa labai paprasta technologija   Prieš 1 mėnesis 3 savaitės

  Viriau, viriau vakar pelenus (beržo, kurenti šašlykinėje ir gavosi jie labiau kaip smėlis ar rūdys su daug anglių, o ne gražūs pilki. Kurenome šašlykinėje, nes pečių kurename su spygliuočių malkomis) ir pH kaip buvo 9 tik užpylus vandeniu taip ir liko 9, kai 2/3 vandens nugaravo. Nesuprantu kodėl. Ar tokiame šarme įdėjus taukų gausis muilas? Dėkui už atsakymą.

 • Naūralus naminis ploviklis viskam - universal!   Prieš 2 mėnesiai 3 dienos

  Aš taip ir darau. Pasidarau kokius 5 litrus ir naudoju, kol pasibaigia.

  Beje, dabar darau šiek tiek paprasčiau. Pasidarau skysto (apyskysčio) muilo ir laikau 5 litrų inde. Kai reikia, dalį atsiskiedžiu, jei reikia didesnio šarmingumo, ištirpinu skalbiamosios sodos (galima ir valgomosios), dėl kvapo įpilu citrinų hidrolato (galima ir citrinų sulčių arba šiek tiek  citrinų eterinio aliejaus). Kuo šarmingesnis ploviklis, tuo jis geriau valo visokius nešvarumus. Rankoms plautis pasidarau skysto muilo be jokios sodos.

   

 • Naūralus naminis ploviklis viskam - universal!   Prieš 2 mėnesiai 4 dienos

  Norėjau paklausti kiek laiko galioja pačių pasigamintos priemonės, pvz., indų ploviklis. Jei pasigaminčiau kokius 5litrus ar panašiai ir po truputi naudočiau kokius metus? Ačiū už atsakymą. :-)

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 2 mėnesiai 5 dienos

  Detali informacija kaip įgręžti adatą: https://www.youtube.com/watch?v=RMWfFRBZsdU

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 2 mėnesiai 6 dienos

  Kol kas nieko nedaryčiau. Jeigu darbinė zona po vandeniu, adata veiks. Dalį vandens ji siurbs nuo dugno, dalį - iš giliau. Problema kils, jeigu vandens lygis nukris iki šulinio dugno - tada adata ims siurbti orą, ir teks mažinti jos darbinę zoną.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 2 mėnesiai 6 dienos

  Sveiki visi.
  Paskaitęs šią temą, nusprendžiau ir aš įsirengti adatą šulinyje, kad būtų daugiau vandens. Adatą įsigijau iš Petro jau minėto meistrelio, padaryta tikrai kokybiškai ir jokių priekaištų neturiu.
  Iškilo probelma - visos adatos nesukalėm, nes nebelindo gilyn.
  Istorija:
  Kai kasėme šulinį, suleidome 5-is žiedus, ir šulinkasiai nusprendė, kad užteks, nes, ne va tai nebeimanoma daugiau įleisti. Pasakiau, kad minimum 8-ių reikia (beje, pas tevukus, netoli apie 1km atstumu nuo mūsų net 14 rentinių suleista). Vienas iš darbininkų pabėgo, o su likusiu teko pačiam griebtis darbo :) . Darbas tikrai sunkus - kibirų svoriai dideli (apie 50-70kg) ir pats darbas šlapias ir nešvarus, bet ne tai esmė, jei žiedai judėtu gilyn, tai viskas tvarkoj. Vargais ne galais įleidome 6-ą žiedą, ir po to jau pats supratau, kad tikrai neįmanoma toliau, nes dribsmėlis užplauna, aplink šulinį pradėjo sukritinėti žemės, tai užbaigus šulinio kasimo darbus, teko nemažai molio privežt.

  Tai va, adatą sukaliau apie 90cm, viso bandziau 5-iose šulinio dugno vietose, 5-oje taip ir palikau. Visur +- vienodai įkaliau, skyrėsi gal keli centimetrai, reiškias papuolė ne akmuo, o pasiekiau molio sluoksnį. Nes paskutinius 5cm dar kalasi ir toks jausmas kalasi tiek, kol sulenda pats adatos smaigalys. Kadangi adata susikalė ne visa, liko adatos darbinė zona (sietelis) apie 10cm kyšoti virš šulinio dugno, todėl adata iš esmės kaip ir neveikia.

  Ką pasiulytumėt protingieji kurmiai, o ypač domina Petro Dargio nuomonė. Gal pvz. traukti adatą lauk ir sumažinti jos darbinę zoną, tik neaišku kaip ir su kuom? Ar pvz užpilti 1-2 žiedus žvyru?

 • Lauko dušas už 300   Prieš 2 mėnesiai 2 savaitės

  Jeigu saulės kolektorius stovėtų žemiau statinės su gyvatuku, savitakinė sistema veiktų.

  Bet nelabai suprantu, kam tai daryti. Verčiau paskambinkit.

 • Lauko dušas už 300   Prieš 2 mėnesiai 3 savaitės

  O ar galima padaryti taip kaip būna kombinuotuose boileriuose kai šilumnešis pašildo naudojama vandenį ? T.y. ar galima daryti uždarą sistemą kad vanduo iš saulės kolektoriaus neturėtų tiesioginio kontakto su pašildomu vandeniu. Kitaip tariant į statinę ateitų vamzdis iš šilumokaičio , ten butų suvyniotas spiralės principu kad didesnis plotas būtų ir tada atgal į šilumokaitį. Ar tada vanduo tekės "samatioku" ? Ir ar bus efektyvu?
  Klausiu dėl to jog neturiu galimybės pastoviai papildyti statinę vandeniu tad nesinori jog sistema pagautų oro.

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 2 mėnesiai 3 savaitės

  Nesu bandęs, bet manau, kad nelabai...

  Į molį  geriau ne adatą kalti, bet jai padaryti skylę vandeniu. Kaip - komentaruose yra aprašęs Evaldas.

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 2 mėnesiai 3 savaitės

  Sveiki. Pas mane šulinys 5m gylio, bet yra pilkas molis, ar eitų įkalti adata i tokį grunta?

 • Smėliapūtę varo du nedideli kompresoriai   Prieš 3 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki. Smėliasrovei naudojat pirktinį smėlį ar šiaip kokį?

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 3 mėnesiai 2 savaitės

  Taip, pats vanduo savaime į viršų nekyla.

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 3 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki.

  O pats principas adatos, ji ištraukia vandenįviš gylesnio sluoksnio bet šulinije daugiau vandens neatsiranda, pvz norint su kibiru ištraukti? Reikia siurblio tam reikalui?

 • Saulės kolektorių jungimo schemos   Prieš 3 mėnesiai 2 savaitės

  Skaitai straipsnį, žiūri schemas ir dar sykį klausi?

 • Saulės kolektorių jungimo schemos   Prieš 3 mėnesiai 2 savaitės

  Kaip pajungti boileri prie Saulės kolektoriaus

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 4 mėnesiai 2 savaitės

  Dėl vandeningo sluoksnio daug faktorių.Pats paprasčiausias ir patikimiausias - pažiūrėti į artimiausių kaimynų šulinius, Būna visko, bet 99% atvejų pas tave vanduo bus tame pačiame lygyje. Dar vienas rodiklis kai plovimui skirtas vanduo dingsta žemėje ir nebeiškyla vamzdžiu (gręžimo kolona) į viršų. Tai rodo, kad galbūt pataikyta į rupaus smėlio vandeningą sluoksnį. Smulkiam smėlyje taip nebūna, nes smulkus smėlis blogai praleidžia vandenį. Nors vandens dingimas NEGARANTUOJA kad sluoksnis vandeningas. Reikia žiūrėti visų požymių visumą.Kaip ir kiekvienam darbe reikia tam tikros nuojautos kurios nenupasakosi žodžiais.

 • Ko reikia hidroponikos šiltnamiui?   Prieš 4 mėnesiai 2 savaitės

  Hidroponika - augalų auginimas vandenyje, augalai minta jame ištirpusiomis druskomis (mineralinėmis trąšomis).

 • Ko reikia hidroponikos šiltnamiui?   Prieš 4 mėnesiai 2 savaitės

  Ar tiktų ir arklių mėšlo kompostas pvz. toks, koks yra čia http://komposta.lt/produktai/?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 4 mėnesiai 3 savaitės

  Ką atsakyti lupikautojui Robertui, kuris man siūlo tapti "laisvo oro direktoriumi"? Aš jau atsakiau, įsikaldamas į šulinį adatą ir tokiems lupikautojams nemokėdamas nė cento. Pats pasidariau ir saulės kolektorius, ir šilumos siurblį, ir biodujų generatorių, ir hidroponikos sistemą...  Jeigu reikės, pasidarysiu ir gręžinį. Ir neklausykite niekšelio Roberto, kad tam reikalinga gręžimo mašina. Yra labai paprastų ir efektyvių būdų gręžti savadarbiu grąžtu arba vandeniu. Internete yra skelbiama daugybė instrukcijų, kaip tai pasidaryti.

  Lupikautojo Roberto nuomone, bet kokia kaina, kokią gali nulupti, yra teisinga. Bet kodėl į mane kreipiasi daugybė žmonių, klausinėja visokių smulkmenų? Todėl, kad darosi patys, nenori lupikautojams mokėti beprotiškų pinigų. Ir pasidaro. Lupikautojams vis sunkiau apgaudinėti žmones, kad tai kažkoks ypatingas, sunkus, kvalifikacijos reikalaujantis darbas. Visiškai ne! Tai gali bet koks robertas, eilinis nevykėlis, kuriam atrodo, kad be mašinos nepasidarysi gręžinio.

  Kuo labiau bus išprususi visuomenė, kuo labiau kiekvienas lavinsimės ir skaičiuosim, tuo sunkiau lupikautojams bus mus apgaudinėti. Aš žmones šviesiau ir šviesiu, drąsinau ir drąsinsiu - netikėkite marketingo sukčiais, daug ką galite pasidaryti patys, tai kainuos dešimtis kartų pigiau. O jei skaičiuosite savo darbą, patys nustebsit savo uždarbiu. Štai mes su Vincu, darydami šilumos siurblį, per savaitę abu uždirbome po 800 litų. Tiek būtume supylę, pirkdami gatavą siurblį, ne tik detales jam. Tik truputį mažiau mudu uždirbome, patys darydami saulės kolektorius namui šildyti. Visa tai aprašyta mano tinklalapyje, tik nevykėlis nieko neskaitęs puolė lyg plikas į moterų pirtį. Pasidaryti galit ir jūs, jeigu vysit šalin Roberto tipo lupikautojus ir darysite patys.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 4 mėnesiai 3 savaitės
  :)

  Mano nuomone yra tokia kiekvieno žmogaus siuloma kaina yra teisinga. Viskas ok jūsų išmone pagirtina ir ačių už išsamu straipsni. Bet tokiu pat budu galyte ir giluminius grežinius darytis jums reikes tik isigyti grežiniu grežimo mašina... ir dar pasikapstyti gerokai internete o gal ir kaškur pasimokyti kad turetumete žinių ir valio jus pasidarysit grezini :) . Na gal aš čia per riebiai bet ta pati galyma sakyti ir apie santechnika juk nepaslaptis kad santechniko paslaugos brangios... ir šiaip apie visas paslaugas kurios brangios galyma pačiam viska pasidaryti taip jus "uždirbsite" kruvas orinių pinigų ... Taip sakant busite laisvo oro DIREKTORIUS ... sekmės "uždirbineti"
  P.S. Aš nedarau grežinių aš dirbu statybos sektoriuje ir esu žiauriai bragus :)

 • Konservai vietoj laisvinamųjų   Prieš 4 mėnesiai 3 savaitės

  Na, kad aš nesu konservatorius, tai mane, aišku, kas nors kur nors ir kada nors papirko. Dėl to seklys Mindaugas neturėtumei abejoti.

  Turėjau kantrybės peržiūrėti visą filmuką, mačiau net savo gimtuosius Kaltinėnus. Bet niekaip negaliu suprasti - kuo čia dėtas aš? Kur, kada ir kam daviau interviu?

  Žiūriu, nuo 38 minutės, kaip seklys Mindaugas  man nurodei, kalba kažkoks dėdulė. Nežinau, ar jį žurnalistas papirko, ar ne, bet tikriausiai papirko, nes anam patinka Tarybų Sąjunga, ir jis jaučia nostalgiją. Bet kodėl klausimas man?

  Jeigu Mindaugas esi etatinis darbuotojas, ir apie mane jau pranešei savo vadovybei, tai kuo greičiau atšauk savo pranešimą. Tikrai negausi premijos, o gal net velnių gausi. Tikri sekliai turi tikrinti faktus ir skelbti tiktai patikrintus, jokiu būdu nesiremti konservatoriaus intuicija ir norimo nekišti už esamą. Ar taip sunku buvo to dėdulės nuotrauką palyginti su mano, pasidomėti, kokia mano profesija (kerdžiaus ar žurnalisto). Jei tau pasirodė, kad tas kerdžius panašus į mane, tai už pasirodymus niekas vis tiek nepremijuos.

  Tačiau tavo pastangos šnipinėti ir demaskuoti yra pagirtinos, turiu pripažinti, tu vertas konservatoriaus vardo. Bet man daugiau nerašyk. Pamėginai išsituštinti, nepasisekė, ir velnias nematė.

 • Įvyko tai, kas neįmanoma   Prieš 4 mėnesiai 3 savaitės

  Ačiū, Vidai!

  Aš irgi tikiuosi, kad netapsime konservatoriais.

 • Įvyko tai, kas neįmanoma   Prieš 4 mėnesiai 3 savaitės

  Neatsakau? Kam neatsakiau?

 • Įvyko tai, kas neįmanoma   Prieš 4 mėnesiai 3 savaitės

  Sunku patikėti, kad Šilalėje, daug metų buvusioje konservatorių tvirtove, nugalėjo kitos jėgos. Linkiu nenuvilti Jus palaikiusių žmonių ir netapti keiksmažodžiu…
  Sėkmės.

  Šilališkiams neabejingas Vidas

 • Įvyko tai, kas neįmanoma   Prieš 4 mėnesiai 3 savaitės

  Ponas Petrai, kodėl neatsakote į komentarus?

 • Konservai vietoj laisvinamųjų   Prieš 5 mėnesiai 8 valandos

  Laba diena Petrai, sakykite prašom kai davėte interviu apie sovietų sajungą ir reiškėte savo nuomonę, ar jus žurnalistas buvo papirkęs, ar jūsų interviu iškarpė sudėliodamas taip kaip jam reikia ar jūs tikrai taip nuoširdžiai manote? Interviu youtubej nuo 38os minutės https://youtu.be/FrlhVX2SROU Ačiū už jūsų komentarą.

 • Įvyko tai, kas neįmanoma   Prieš 5 mėnesiai 3 dienos

  Ačiū, bevardi anonime, už sveikinimus.

  Iškart turiu pasakyti, kad neskaitau delpio, nežiūriu televizoriaus ir visai nesidomiu, ką apie Žemaitaičio partiją sako konservatorių tiesos ruporai. Ir apskritai manęs nedomina vadinamųjų politologų žongliravimai žodžiais apie "centro kairiuosius" ar "kairės dešiniuosius". Kadangi į pasaulį žiūriu ne pro televizorių, tai savo akimis matau, kad Lietuvoje nėra kairiųjų partijų, o kad visos yra dešiniosios, tai tarp jų net negali būti ideologinės priešpriešos. Iš esmės tai interesų grupuotės, kurios viešai žaidžia "ideologines priešpriešas" ir manipuliuoja visokiais ten "centro kairės" ar "vidurio pakraščių terminais". Tai - delpio skaitytojams, o ne man. Juk "kairiaisiais" besivadinantys socdemai iš tiesų yra pati dešiniausia Lietuvos partija - net liberalai, būdami valdžioje, nesiryžo liberalizuoti Darbo kodekso ir nukarpyti samdinių teises. O socdemai atėjo ir nemirksėdami įvykdė kapitalo užsakymą, dar pagrasino visuomenei nusipirkta vandens patranka. Esu pastebėjęs, kad konservatoriai yra už juos gerokai "kairesni" - jie net buvo padidinę akcinių bendrovių mažųjų akcininkų teises, kurias į valdžią grįžę socdemai vėl nukarpė. Bet tai - jau didžioji politika.

  Dėl Žemaitaičio partijos ideologinių nuostatų negalėčiau diskutuoti dar ir dėl to, kad nesu jos narys ir tų nuostatų nežinau. Terminų magija manęs nelabai domina. Galiu kalbėti tik apie tai, kaip Tvarkos ir teisingumo komanda reiškiasi Šilalės rajone. Aš tą komandą vėlgi pažįstu ne iš delpio paistalų ir ne iš televizoriaus. Aš tuos žmones pažįstu asmeniškai, o naujasis meras yra mano draugas. Jis savęs nevadina nei "kairiuoju", nei kokia kita pravarde, bet jo užsispyrimas pakeisti valdžios ir "prastuomenės" santykį rajone, būti "visiems vienodai teisingu" (ne tik verslui, bet ir samdiniams), dar kalbos "daugiau teisingumo" (pridėkim - socialinio) rodo "kairiąsias" pažiūras. Kitaip ir aš nebūčiau su juo susidėjęs. Nematyčiau jokios prasmės vienus dešiniuosius keisti kitais dešiniaisiais ar susidėti su naujesne interesų grupuote.

  Dabar naujojo mero ir visos mūsų komandos autoritetas priklausys ne nuo to, ką apie mus parašys delpis ar ką pasvaičios koks politpliurpologas, ką rasite Žemaitaičio partijos programose, - tai priklausys tik nuo to, ar mums pavyks panaikinti "aukštuomenės" ir "prastuomenės" kategorijas savivaldybėje, ar mes įrodysim, kad politikai gali dirbti plačiajai visuomenei, o ne keliems užsakovams, kad įmanomi skaidrūs viešieji konkursai, kur visiems verslininkams būtų taikomi vienodi standartai, kad įmanomas žmoniškas ryšys tarp paprastų žmonių ir jų atstovų. Taip jeigu trumpai.

  Esu išrinktas į rajono tarybą, bet tikriausiai eisiu dirbti mero patarėju ir turėsiu užleisti mandatą kitam mūsų komandos nariui. Bet nuo to mano nuostatos ir mano įsipareigojimai nepasikeis. Aš puikiai žinau, kodėl žmonės rinko mane ir ko iš manęs tikisi. Algirdas Meiženis žino ne prasčiau.

 • Įvyko tai, kas neįmanoma   Prieš 5 mėnesiai 4 dienos

  Sveikinimai pasiekus pergalę. Sėkmės darbuose ir neišbarstykite gauto pasitikėjimo. // Tik spaudoje dabar skaitome, kaip Žemaitaitis ruošiasi keisti partijos pavadinimą... ir vilioja jungtis liberalų sąjūdį?! Tvarka ir teisingumas taps neva centro partija, "[..] kad iš tikrųjų šiandien centras būtų atstovaujamas“ (čia akivaizdu kažkaip specialiai taikyta Puteikiui įgelti?). Kaip čia su centro ideologija dera liberalai? Be to apsivogusi ir apsimelavusi partija, visaip įtakojama stambiojo verslo, ir kurios dauguma veikėjų akivaizdžiai sodomitinių pažiūrų? Tai atrodo kaip porinkiminė Žemaitaičio desperacija, ar net kažkokia šizofrenija. Atleiskit, bent jau taip atrodo žiūrint iš šalies. Tad, negana konservatorių, ar neteks jums kariauti ir su nauja savo partijos valdžia?

 • Reaktyvinis ekonomaizeris taupo malkas ir didina kamino trauką   Prieš 5 mėnesiai 2 savaitės

  Jeigu į kaminą išleidžiate tik 80 laipsnių dūmus, tai tikriausiai neverta statyti ekonomaizerio. Aišku, dar šiek tiek šilumos išspausite, bet naudos bus nedaug. Paprastai žmonėms patariu statyti ekonomaizerį tokiu atveju, jeigu išeina karštesni nei 100 laipsnių dūmai. Labai numušus dūmų temperatūrą, gali nukentėti ir kamino trauka.

 • Reaktyvinis ekonomaizeris taupo malkas ir didina kamino trauką   Prieš 5 mėnesiai 2 savaitės

  Kaži ar verta daryti ekonomaizeri turint granulini katila. Dirbant didžiausiu pajegumu jis greičiau išildo grindis ir mažiau suvartoja granuliu, bet kartu daugiau išleidžia šilumos iš pečiaus į kaminą ( 80 c) Tai ir kilo klausimas ar iš tokios temperatūros eitų gauti dar papildomos šilumos kad įšildytu gryžtantį atvesusį vandenį iš grindinio šildymo. Juk panašiu principu veikia ir dujiniai kondensaciniai katilai.

 • Natūralus skalbiklis, valiklis ir indų ploviklis   Prieš 6 mėnesiai 2 savaitės

  Šveicarijos mokslininkai įrodė, kad Šveicarijoje nėra mokslo.

 • Dygliuoti batų protektoriai   Prieš 6 mėnesiai 2 savaitės

  Mindaugas įsuko ir man. Neprakiuro.

  Varžtas turi būti trumpesnis už pado storį. Jis neperlenda kiaurai per padą, jokių silikonų nereikia.

 • Dygliuoti batų protektoriai   Prieš 6 mėnesiai 2 savaitės

  O ne prakiuro jie? Ar dėjot kokio silikono?

 • Natūralus skalbiklis, valiklis ir indų ploviklis   Prieš 6 mėnesiai 2 savaitės

  Boraxas yra siaubinga medžiaga. Dabar vaikai žaidžia su šlykštukais vadinamais kuriuose yra boraxo. Tai baisi medžiaga sudaranti nevaisingumą ir įrodyta moksliškai. Ypač berniukams. Net įsčiose jei motina gaus salyčio su boraxu , jos vaikas gims apsigimes su nervine sistema, vaisingumu, stubru. Tai yra labai pavojinga medžiaga. Baikit nuodytis

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 6 mėnesiai 3 savaitės

  Labai įdomus komentaras. Kaip nustatėte kada jau pasiektas vandeningas sluoksnis?

 • Bebro sruoglių užpilą išbandžiau ant savęs   Prieš 7 mėnesiai 4 dienos

  Skambinkit, tarsimės.

 • Bebro sruoglių užpilą išbandžiau ant savęs   Prieš 7 mėnesiai 4 dienos

  Gal dar turite užpiltinės ir galėtumėte parduoti?

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 7 mėnesiai 1 savaitė

  Ačiū, Evaldai, labai išsamiai paaiškinai. Kai mano adata po kelių metų vėl užsikiš, ištraukęs darysiu kaip tu.

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 7 mėnesiai 1 savaitė

  Nesvarbu koks vamzdis, kokį po ranka rasi toks ir tiks, svarbu pakankamo skersmens, kad tilptų adatos filtras ir jei reikia atbulinis vožtuvas su jungtimis.
  Kai pirmą kartą tai dariau (kaip talkininkas) tai buvo plieninis d50 vamzdis. Kai pirmą kartą pats savarankiškai dariau irgi naudojau tokį patį vamzdį. Po to kai sau dariau antrą kartą (tiksliau perdarinėjau) jau naudojau oranžinį kanalizacijos vamzdį d160. Tokio storo vamzdžio man reikėjo, nes tada aš galėjau adatos filtrą užberti smėliu, tam kad nebūtų kaip pas Petrą, t.y. kad smulkus smėlis neužkištų filtro. Beje tokį filtro įrengimo būdą perksiačiau JAV fermeriams skirtoje knygutėje apie vandens gręžinių įrengimą, knygutė 1960 m leidimo.
  Tiesa, nebūtina vandens šlangą sandariai užmauti ant vamzdžio, užtenka ją įleisti iki vamzdžio apačios, vanduo išplauna smėlį ir jis kyla į viršų ir išbėga per kraštus ir taip vamzdis smenga žemyn, reikia tik truputį padėti savo svoriu. Čia kalbu apie d160. Plieninis d50 pats smenga į žemę nuo savo svorio. Ir tik nuo 6 m jau reikia padėti, o nuo 8 m jau darbas pasidaro sunkus. Pirmą kartą kai darėm tai suleidom 12 m.

 • Visų metų kvailiausias darbas   Prieš 7 mėnesiai 1 savaitė

  Ne, Sergejau, nieko apie jas nežinau.

  Žiūriu, viskas ten gerai paaiškinta. Turėtų būti labai patogu.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Naujausi komentarai