Naujausi komentarai

 • Pilsūdo vienkiemio paslaptis   Prieš 1 savaitė 5 dienos

  Jeigu jie žiūrės kitaip, tada nacis nežudysi jų vaikų ir moterų, netaškysi jų kūdikių galvų į medžių kamienus, kaip darė tavo bendraminčiai?

 • Pilsūdo vienkiemio paslaptis   Prieš 1 savaitė 5 dienos

  tegu žydai nežiūri į gojus taip

 • DarGazo biodujos vidaus degimo varikliui   Prieš 3 savaitės 4 dienos

  Skaityk, studijuok, viskas yra aprašyta ir parodyta.

  Kai aš dariau generatorių, nieko panašaus neturėjau. Jeigu nori ko nors daugiau, skambink telefonu.

 • DarGazo biodujos vidaus degimo varikliui   Prieš 3 savaitės 6 dienos

  Būtų įdomu reportažas filmuotas, kaip tai vyksta. Beje kokie atstumai turi būti išlaikomi nuo reaktoriaus iki pastatų ar sklypo ribos?

 • DarGazo biodujos vidaus degimo varikliui   Prieš 3 savaitės 6 dienos

  Veikia kaip veikęs. Jokio komposto jame nesusidaro - tai juodas išpuvęs  dumblas, jis ištraukiamas, traukiant lauk senąjį mėšlą. Arba stumiamas lauk, vasarą pro kitą vamzdį pilant į generatorių vandenį ir žolę, obuolių išspaudas. Pasižiūrėkit schemas ir viską suprasit. Yra aprašymai.

 • Viena beprotybės diena   Prieš 4 savaitės 8 valandos

  Vis dėlto buvo žydšaudys, teko paistalus trinti, jį patį blokuoti.

 • DarGazo biodujos vidaus degimo varikliui   Prieš 4 savaitės 11 valandų

  Sveiki, a dar veikia jūsų dujų generatorius? Kaip seksi jį išvalyti nuo susidariusiu komposto, ar dar neteko?

 • Natūralus skalbiklis, valiklis ir indų ploviklis   Prieš 2 mėnesiai 3 savaitės
 • Lengviausias būdas užpildyti hidroforą   Prieš 3 mėnesiai 3 dienos

  Sistema veikia.

  Bet atbulinį vožtuvą perkėliau kitur ir pastačiau prieš siurblį. Ačiū už pastebėjimą. Vožtuvą pastačiau ne pačiame šulinyje, bet tuoj prieš siurblį ir siurbimo indą. Tai reikalinga todėl, kad siurblyje ir siurbimo inde laikytųsi slėgis. Laikant siurbimo inde neigiamą slėgį, iš vandens ima išsiskirti jame ištirpęs deguonis, jo ima darytis vis daugiau ir daugiau, kol vieną dieną dujų prisipildo visas indas, ir tenka iš naujo jį pripildyti vandens. Pastačius atbulinį vožtuvą prieš siurblį, ir visoje sistemoje laikant kelių atmosferų slėgį, šitos problemos nelieka.
  Kodėl ir kaip ir skysčių ima išsiskirti ištirpusios dujos ir kaip jos pašalinamos, rašoma čia. Ten kalbama apie šildymo sistemas, bet tie patys reiškiniai gali prasidėti ir vandentiekyje.

 • Lengviausias būdas užpildyti hidroforą   Prieš 3 mėnesiai 5 dienos

  Sveiki,

  Sakykite, ar veikia ta sistema su papildomu siurbimo indu? Ar hidroforas traukia vandenį iš adatos į tą papildomą indą?
  Ir kam jau namuose statėte atbulinį vožtuvą? Ir ar palikote atbulinį vožtuvą adatos pradžioje, pastačius įsiurbimo įndą?

  Ačiū

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Sveiki, gal turit foto kaip ten tas reikalas atrodė smėliui plauti? ir visa kita?

 • Du pigiausi būdai šildyti namą   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Taip, galima šilumą siurbti iš gruntinio vandens, tai būtų labai efektyvu. Bet viename šulinyje yra palyginti nedaug vandens, ir jį galit užšaldyti. Todėl patariama tam reikalui turėti du šalia vienas kito esančius šulinius. Iš vieno pumpuoji vandenį, atšaldytą grąžini į kitą. Du šalia esantys šuliniai veikia kai susisiekiantys indai. Tekėdamas gruntu iš vieno šulinio į kitą, vanduo gauna grunto šilumos.
  Aišku, kasti šalia antrą šulinį būtų brangu. Daug paprasčiau pasidaryti nedidelį  gręžinį gruntiniam vandeniui arba įsikalti adatą. Vandenį siurbtumėt iš gręžinuko/adatos, o atšaldytą grąžintumėt į šulinį.

 • Du pigiausi būdai šildyti namą   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Ar butu galima šilumos siurbimui naudoti šulini? Namie miesto vandentiekis. Sulinys stovi nenaudojamas. Vieta slapia, sulinyje vandens su lig zemes pavirsiumi visa dregnaji sezona, 5 ar 6 rentiniai.

 • Natūralus skalbiklis, valiklis ir indų ploviklis   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Puikus straipsnis. Borakso nedideliais kiekiais galima nusipirkti boraksas.lt

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Aš naudoju paprastą kasetinį filtrą, kokių pilnos santechnikos parduotuvės.

  Štai kad ir toks:

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Jei atbulinį vožtuvą dėsi prie hidroforo, kaip užpildysi sistemą?

  Kodėl negali vožtuvo sukti prie adatos, kaip visi daro?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 1 savaitė

  Neįsivaizduoju, kaip tu siurblį įkiši į adatą.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki,

  Darysiu adatinį šulinį, noriu paklausti - kur statyti atbulinį vożtuvą? Apačioje adatos nepastatysi jo, gal statosi prie pačio hidroforo?
  Ačiū

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki, jeigu pas mus šulinyje yra panardinamas siurblys, ar įmanomą prie jo prijungti adatą?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 3 mėnesiai 3 savaitės

  Sveiki, niekur nerandu tokios plaunamos kasetės filtrui. Gal turite nuorodą? Vanduo eina su smulkiu smėliu, greitai užkemša čiaupų sietelius. Būčiau dėkingas.

 • Šulinio adatą galima išplauti   Prieš 4 mėnesiai 3 dienos

  Sveikas Evaldai, o jeigu adatos filtrą užpilti ne smėliu, o labai smulkia skaldele. Ar ne geriau būtų?

 • Hidroponikos įrangą sukti pradėjo saulė   Prieš 4 mėnesiai 1 savaitė

  Įtampa svyruoja nuo 10 iki 14 V, bet akumuliatorius niekada 12 V neturi? Jis vengia tų 12 V ir peršoka?

  Rašykit mąstydami.

 • Hidroponikos įrangą sukti pradėjo saulė   Prieš 4 mėnesiai 1 savaitė

  Akumuliatorių tech parametrai... Ah tai yra talpa ampervalandomis . Vadinasi jei 45 ah , tai 1 val akumuliatorius gali tiekti 45 amperų srovę.. yra dar momentinė maksimali galia. Bet čia jau priklauso. Akumuliatorius niekad 12 v neturi. Svyruoja nuo 10 iki 14

 • Sveiki atvykę į Petro Dargio gyvenimą!   Prieš 4 mėnesiai 1 savaitė

  Religingumas yra pirmas psichinės ligos požymis, kuriai paūmėjus, atsiranda fanatizmas. Bažnyčia yra ne Dievo namai. O žmonių pramanas. Lt buvo pagonys. Dabar krikščionys. Yra logikos?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 5 mėnesiai 1 savaitė

  Į adatą reikia pilti vandenį ir stebėti, pasiekus vandeningą sluoksnį vanduo ims susigerinėti. Lygis adatoje turėtų sutapti su vandens lygiu šulinyje.

 • Kaip išivirti sveiko naminio muilo?   Prieš 5 mėnesiai 3 savaitės

  Taip, galima dėti bet kokius riebalus, net augalinius. Kuo kietesni riebalai, tuo muilas kietesnis.

   

 • Kaip išivirti sveiko naminio muilo?   Prieš 6 mėnesiai 2 valandos

  Laba diena , dėkoju už puikią , naminio muilo, gaminimo instrukciją.Turiu klausimą.Ar galima vietoje kiaulienos vidinių taukų naudoti ožkienos vidinius taukus.Ožkienos lydyti vidiniai taukai yra kietesni.
  Iš anksto dėkoju

 • Viena beprotybės diena   Prieš 6 mėnesiai 1 savaitė

  Vis dažniau girdžiu siūlymų susidomėti Holokausto priežastimis. Žydšaudžių palikuonių supratimu, reikėtų suprasti jų numylėtinio Hitlerio motyvus ir jį pateisinti, suverčiant kaltę pačioms aukoms.

  Tačiau Holokausto ideologinėmis priežastimis domisi ne tik žydšaudžiai, bet ir padorūs žmonės. Štai vienas  tokių bandymų. Paskaita netrumpa, rusų kalba, bet jei įdomu, paklausyti verta.
  https://www.youtube.com/watch?v=cTRnSxq-m8s&t=6168s

 • Viena beprotybės diena   Prieš 6 mėnesiai 1 savaitė

  Atleiskit, nesupratau, ar tai žydšaudžių šalininko, ar padoraus žmogaus nuomonė.
  Jeigu rašo žydšaudžių šalininkas, tada su juo viskas aišku - Tūbinėse sušaudyti vaikai buvo kalti dėl kažko, ir tavo numylėtinis Hitleris įvykdė teisingumą.

  Bet jeigu rašo sveiko proto žmogus, tada viskas daug sudėtingiau, nes antisemitizmo šaknys turi labai senas šaknis, jos siekia ankstyvosios krikščionybės metus, kada po nesėkmingo žydų sukilimo Romos imperija užsiėmė tradiciniu nepaklusniųjų naikinimu, vėliau tai buvo perduota ir valstybinei Romos imperijos religijai - krikščionybei. Katalikiški "istorikai" šiandien nutyli, kad pagal jų antisemito Augustino teologinius svaičiojimus žydai atsakingi už Abelio žūtį ir todėl privalo nešioti ant savo drabužių gėdos lopus. Ispanijos inkvizicijos laikais tai iš tiesų buvo daroma! Taigi Hitleris, prisiuvęs žydams "Dovydo žvaigždes" nebuvo labai originalus. Antisemitizmo apstu ir Naujojo testamento evangelijose, kurių uolūs katalikai nėra skaitę. Būtinai paskaitykit, ypač tas vietas, kur prietaringi žydai prisiima prakeiksmą (!) ant savo ir savo vaikų galvos. Kvailiau nesugalvosi. O kvailos krikščioniškos siaubo pasakos apie krikščionių kūdikių kraują geriančius žydus liaudyje neatsirado savaime - jas po Europą laiškais skleidė tie patys "gailestingieji" Ispanijos inkvizitoriai.

  Bet tai tik istorinės religinės antsemitizmo šaknys. Po pralaimėto pirmojo pasaulinio karo ambicingiems vokiečiams atsirado aktualija - kaip paaiškinti tą pralaimėjimą, kam suversti kaltę? Atpirkimo ožiai - irgi nelabai originalus sprendimas, bet pasiekęs valstybinį lygį, tapo tautos tragedija.

  Sakyčiau, ne tik žydų tautos. Savo raštingus, labiau mokytus kaimynus sunaikinę mūsų broliai lietuviai prarado ir patys. Jie prarado didžiulę bendrosios kultūros dalį. Ar mes, tokia svarbi pasaulio bamba, "Šiaurės Atėnai", turim bent vieną Nobelio laureatą? O žydai litvakai?..

 • Viena beprotybės diena   Prieš 6 mėnesiai 2 savaitės

  Laikai buvo baisūs, tik reikia pasistengti suprasti kodėl tam pasirinkti buvo būtent žydai. Kodėl dalis išgamų tautiečių tą darė, manau aišku - visuomet atsiras norinčių uoliai įtikti esamai tvarkai. O kol nesiaiškinsim dėl ko Hitleris vykdė šią politiką, tol bus palikta galimybė viso to pakartojimui, tik gal nebūtinai su žydais o su bet kuria kita tauta, rase, tikinčiaisiais, šalimi ir pan. Priežasties išsiaiškinimas yra kaip ligos diagnozė, kuri jau yra pusė gydymo, kaip daktarai sako. Tačiau pastebiu, kad būtent dabarties žydai nenori aiškintis tų žudynių priežasčių, visą dėmesį nukreipdami į pasekmes, o kova su pasekmėmis tinka nebent tiems, kam yra naudinga pati kova. Viskas ką rašau yra tik mano nuomonė

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 7 mėnesiai 2 savaitės

  Mane pasiekti visai nesunku (adresas ir kiti duomenys kontaktuose), bet adatomis neprekiauju. Adatą pats nusipirkau ir įsikaliau į savo šulinio dugną. Pirkau iš tokio tekintojo Valiaus Tauragėje, dabar, kiek žinau, jis gyvena Vilniuje.

  Valius - tekintojas
  867657000
  867026507

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 7 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki, kur Vilniuje įsigyti galima, kokia kaina ir kokybė? O gal Petrą pasiekti galima kažkaip?

 • Kremas nuo uodų ir bakterijų   Prieš 7 mėnesiai 2 savaitės

  Kaip išsivirti deguto, nesu aprašęs. Yra daugybė filmukų internete. Štai vienas labai trumpas ir aiškus. Net nemokant rusų kalbos galima viską suprasti.

  https://www.youtube.com/watch?v=7-FTPhhh5HQ

 • Kremas nuo uodų ir bakterijų   Prieš 7 mėnesiai 2 savaitės

  Sveiki Petrai,
  o kaip verdate degutą? ar kur ęsate jau aprašęs? Ačiū

 • Hidroponikos įrangą sukti pradėjo saulė   Prieš 7 mėnesiai 3 savaitės

  Sveiki. Galingumas skaičiuojasi voltus padauginus iš amperų . Taigi jei saulės baterija arba akumuliatorius yra 12 voltų, ir tarkim 10 amperų, tai 12 padauginus iš 10, bus 120 vatų. Saulės baterija krauna akumuliatorių 120 vatų galia. O akumuliatorius priklausomai nuo amperažo. Sakykim, kad jis yra 120 amperų, padauginam ir gaunam ,kad duoda 1440 vatų. Jeigu tai 120 vatų saulės baterija, tai ji kraus akumuliatorių tiek kiek įprastas 10 amperų įkroviklis iš rozetės.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 8 mėnesiai 4 dienos

  Sveiki ,gal galetumėte patarti kur nusipirkti plastikinio sietelio pasidaryti adatai,Ačiu lauksiu atsakymo

 • Mitas visam gyvenimui   Prieš 8 mėnesiai 6 dienos

  Visi būdai geri, kurie padeda. Abejoju tik dėl argumento "negaliu".

  Lyg ir norėtumei, bet negali?

  Amžinieji AA vargetos taip ir įtikinėja save - alkoholis yra puikus dalykas, tik mes NEBEGALIME gerti. Visi žinome, kuo baigiasi jų kančios ir susilaikymai nuo "gero" dalyko.

  "Negalėdamas" neišsivalysi iš smegeninės alkoholizmo programos, kas turėtų būti pagrindinis blaivėjančio žmogus tikslas. Kai nuodas išbraukiamas iš žmogaus vertybių, žmogus nė už ką nebesieks nuodytis. O kol nuodas yra vertybė, anksčiau ar vėliau atsiranda "galėjimas". Koks žmogus nenorės gero dalyko?

  Nieko neduoda ir apsimetinėjimai "vairuoju", "geriu vaistus", dar kvailiau, kai bandantis negerti žmogus paslapčia į butelį įsipila sulčių ir apsimeta geriąs degtinę ar vyną, prie visų atlieka girtavimo ritualą. Jeigu taip blogai girtauti, jeigu nori nebegirtauti, tai ką čia žaidi? Tokiu būdu mėgindamas apgauti kitus iš tiesų apgauni pats save ir netrukus patiri tai, kas atsitinka visiems AA vargetoms.

 • Mitas visam gyvenimui   Prieš 8 mėnesiai 1 savaitė

  Nors negeriu jau 10 m bet vis pasiūlo giminės rate kas nors- na tik truputį, nedaug, o aš jiems nieko nepasakoju kad nėra to trupučio, tiesiog sakau- mažai gerti nėra prasmės nes nieko nepajusiu, o daug gerti negaliu

 • Ar galima ekonomaizerį statyti pakreiptą?   Prieš 8 mėnesiai 2 savaitės

  Aha, net pamiršau! Tai ta pati karūna, kaip ir oru aušinamam ekonomaizeriui, tik viduje. Galite įsivaizduoti. Ją verta dėti tik tokiu atveju, kai  vidinis balionas trumpesnis, ir viršuje lieka vietos. Metalas geriau perduoda šilumą vandeniui, dūmai greičiau ataušta, vidinis balionas neperkaista. Jis turėtų ilgiau laikyti. Tokių karūnų vandenį šildantiems ekonomaizeriams dėjau mažai, tai net pamiršau.

 • Ar galima ekonomaizerį statyti pakreiptą?   Prieš 8 mėnesiai 2 savaitės

  Gal kažką neteisingai supratau, bet štai citata iš šio straipsnio: "Turbinos viduje įvirinau vieną detalę, tokią "karūną", kuri geriau ataušintų dūmus". O čia kalba eina apie Atmos katilą ir vandeniu aušinama ekonomaizerį. Tai, visgi, kas čia per "karūna"?:)

 • Ar galima ekonomaizerį statyti pakreiptą?   Prieš 8 mėnesiai 2 savaitės

  Na, kad čia apie karūną lyg ir nieko... Ant vandeniu aušinamo ekonomaizerio dėti karūną nėra prasmės. Tai toks papildomas aušintuvas oro aušinamam ekonomaizeriui, jis dedamas ant viršaus.

  Apie tai rašiau čia.

 • Ar galima ekonomaizerį statyti pakreiptą?   Prieš 8 mėnesiai 2 savaitės

  Gal galit pakomentuot apie kokią karūną čia užsiminėt?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 9 mėnesiai 3 savaitės

  Pritariu Petrui, bet Dariau svarbu, koks pas tave gruntas, adata turi smigti laisvai t.y. tarsi į smėlį, pas mane kopėčios susmigo į dugną iki pirmo skersinio. Įsivaizduok, sukalus (nepavadinčiau to stipriu kalimu) 80cm adatą, ją po to gali ganėtinai laisvai ištraukti, pasukinėdamas į šonus.
  Pas mano bendradarbį, sukalė apie 1,5m vyrukai iš Kauno, tai debitas apie 3 kubiniai metrai per valanda. Jam buvo daug problemų su šuliniu. Pradžioje Iškasė tik 4ius žiedus, vėliau kažkokia įmonėlė pagilino specialiu siurbliu išsiurbdami dribsmėlį ir įleisdami kelis mažesnius žiedus, bet po metų vėl užnešė dribsmėliu, ko pasekoje aplink šulinį sukrito žemės lyg smegduobė. Dabar jau 3i ar 4i metai eina, viskas veikia gerai, bet filtruose smėlio susirenka. Pas mane taip pat susirenka.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 9 mėnesiai 3 savaitės

  1. Dariau, tai ne šiaip sau vamzdis, tai adata, pro kurią siurbiamas vanduo. Jeigu tau kada nors švirkštu leido vaistų, tai adatoje irgi netilpo vaistų buteliukas, bet suleisti galėjo ir kelis.

  2. Jeigu šulinyje yra vandens, tai jo yra ir giliau. Paprastai didieji vandens kiekiai yra grunte žemiau dugno, o virš dugno iškyla tik maža jo dalis. Jei ta dalis per maža, prireikia adatos. Įkalęs adatą metrą ar du metrus, tu tarsi pagilini šulinį metru ar dviem metrais. Na, bet jei žadi kalti labai giliai, giliau vandeningojo sluoksnio, ir įvaryti adatą į molį, tai vandens gal ir nebepasiurbsi. Bet kam šitaip daryti?

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 10 mėnesių 3 dienos

  Sveiki, vis tiek nesuprantu, ar tame 35 mm. įkaltame vamzdyje yra tiek vandens, kad gali leisti kiek nori.
  Ir antras klausimas - ar galima adatą įkalti per giliai ir neturėti vandens, t.y. jei šulinyje apie 30 cm. vandens, kiek giliai ją reikia kalti - 1 m., 2 m. ar užtenka 80 cm., ir kas bus jei įkalsi 3 m.

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 10 mėnesių 3 savaitės

  Taip, užtektų. Mes panašius naudojom.

 • Adata šulinyje - nė 100 eurų   Prieš 10 mėnesių 3 savaitės

  O koks geras žodis ..... LUPIKAUTOJAS. Būtent.
  Lupikautojai yra dar blogiau, nei rašo Petras. Lupikautojas yra vagis, tik kitos formos.

  Jūs dirbat kvalifikuotą darbą visą mėnesį, gaunat 1000 EUR. Lupikautojas dirba 2-3 dienas, prašo to pačio 1000 EUR.
  Kai jūs sumokat jam savo pinigais - čia tas pats, kaip jus apvogtų.

  Komunizmas blogai.... Bet kapitalizmas su nekvalifikuotais - ne ką geriau. Ačiū už straipsnį ir "švietimą".

 • Savimonės transformacijos (smegenų plovimas) arba pirmoji pažintis su NLP   Prieš 10 mėnesių 3 savaitės

  teko praeiti panašiu laikotarpiu visus trys lygius Alfos.
  Tai įspūdžiai teigiami !

  Daug čia analizuota, kritikuota, bet realiai kiekvienas pats atsifiltruoja kas jam tinka, o kas ne. Galima diskutuoti be pabaigos, bet aš asmeniškai radau daug teigiamų dalykų šiuose mokymuose. Taip kai kas nepatogu, kai kur perlenkta lazda, bet tai tas vietas tiesiog gali "praskipini" ir tiek. Vietomis labai sveika pažiūrėti į save kitomis akimis, kas ir yra skatinama per emociją.
  Ir jei jus bijote dėl dėl savo "rankinuko" tai gal turite kokia fobiją ? Juk tiesiog galite nieko vertingo jame nepalikti, piniginė, raktai - lengvai telpa kišenėje....
  Ir dėl tikslų:
  Jei neturi tikslo (ir jų neformuoji) tai iš kur žinai kur link eini ? Gali būti kad sukiesi vietoje....
  Nebent tikslai prasilenkia su realybe, kombinacijoje "privalau, bet negaliu", bet čia kraštutinumas, juk visi žinome tikslų kėlimo principus ir technikas.

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 10 mėnesių 3 savaitės

  ar uztektu tokio siurblio ir tokio oro kompresoriaus apie 100l sistemai? kiek skaiciau tai reikia kad pompos nasumas butu apie 600l/h. http://e-akvariumai.lt/akvariumine-iranga/siurbliai-pompos?product_id=71...
  http://e-akvariumai.lt/akvariumine-iranga/oro-kompresoriai?product_id=59...

 • Hidroponika užderėjo   Prieš 10 mėnesių 3 savaitės

Puslapiai

Užsiprenumeruoti Naujausi komentarai