Lengvesnė buitis

Gyventi galima lengviau, paprasčiau ir pigiau. Ir sveikiau, žinoma. Čia sudėti labai paprasti išradimai, kurie palengvina buitį, pasaugo pinigus, o kasdienį gyvenimą paverčia kūryba.

Svetainėje - ne tik mudviejų su Vincu, bet ir kitų kūrėjų darbai. Jūs irgi galite prisidėti savo kūryba. Jeigu turite sukūrę kokį gerą dalyką ir norite su kitais pasidalinti patirtimi, keletą nuotraukų ir trumpą aprašymą atsiųskite į elektroininį paštą petrasdargis@gmail.com . Tuo adresu galiet siųsti savo klausimus, jeigu prireikė išsamesnės konsultacijos. Arba skambinkit telefonu 861142387

Daugelis geranoriškų skaitytojų prie šitos svetainės prisideda, rašydami dalykiškus komentarus, kuriuose dalijasi vertinga informacija ir tokiu būdu labai papildo staipsius. Kartais savo turiniu komentarai nebetelpa į komentuojamų straipsnių rėmus - tada juos skelbiame kaip atskirus straipsius.

Klaidinanti informacija trinama, trinama ir reklama. Užgaulių komentarų autoriai blokuojami be įspėjimo.

Svetainėje skelbiami tik veikiantys, jau išbadyti dalykai. Ji nėra skirta fantazijoms "ką aš padaryčiau, jeigu daryčiau".

Skaitytojų pageidavimu truputį geriau sutvarkėme sveitainės informaciją. Skyrius "Buitis" dabar turi keletą poskyrių, tokių mažesnių skyrelių. Kiti tikriausiai nustebs, čia radę skyrelį "Maistas". Mes nesame dideli kulinarai, bet kai ką mėginame padaryti labai paprastai, pigiai ir natūraliai.

Kartais skaitytojai klausia, ar mes savo sukurtus daiktus parduodame. Savo daiktų neparduodame, bet mielai kitiems padedame pasidaryti. Kreipkitės drąsiai ir nesikuklinkit. Mūsų patarimai ir konsultacijos yra už čiū.