Kaip pailginti žvakės amžių

Kategorijos: 

Iš visų internete rastų būdų pailginti žvakės amžių šis man pasirodė pats paprasčiausias. Nusiperki pačią pigiausią, ploniausią žvakelę, kuri sudegs per kelias valandas, įstatai ją į kokį stiklainį ar stiklinę (galima - ir į aukštą gražų bokalą), pripili paprasčiausio, pigiausio aliejaus tiek, kad jis apsemtų visą žvakę ir siektų dagtį. Uždegi. Dabar ji degs ne kelias valandas, bet kelias paras. Žvakelė neužges tol, kol inde bus aliejaus.

Aliejuje pamerkta žvakė dega stabiliai, tolygiai, neskleisdama jokio kvapo. Į vieną stiklinę įlašinau eterinio citrinų aliejaus, ir dabar kambaryje citrinų kvapas.

Gali kilti klausimas, kaip į stiklinę įstatyti žvakę, kad ji nevirstų. Aš prie stiklinės dugno karštais klijais priklijavau veržlę, o į veržlę stačiau žvakę. Galima prie stiklinės dugno priklijuoti kanceliarinį smeigtuką (knopkę), o į jį statyti žvakę. Gerai virš liepsnos palydžius žvakės galiuką, manau jis priliptų prie stiklo be nieko.

Komentarai

Kad žvakė nevirstų nuo seno

Kad žvakė nevirstų nuo seno ant paviršiaus nulašinami keli nuo dagties sušilę vaško lašai ir skubiai į juos statoma žvakė. Patikima.