Kyla nepasitenkinimas esamomis ir statomomis vėjo jėgainėmis

Kategorijos: 

Besisukantys vėjo jėgainių sparnai iš tiesų smarkiai ošia. Lumpėnų bendruomenei didelį rūpestį kelia planuojamas statyti vėjo jėgainių parkas šios seniūnijos teritorijoje. Savo nepasitenkinimą lumpėniškiai išsakė Strateginių pasekmių aplinkai vertinimo atskaitos svarstyme rugpjūčio mėnesį. Nuogąstavimus jie taip pat išsakė Lumpėnuose apsilankiusiems politikams, Seimo nariams, suradę bendraminčių drauge parengė kreipimąsi dėl pažeidžiamų savo teisių, kurį adresavo Lietuvos Respublikos Prezidentei D.Grybauskaitei, Seimui, jo komitetams, LR Vyriausybei, suinteresuotoms ministerijoms, savivaldybių vadovams.

Skaityti toliau

Komentarai

o kad tikimybe mirti veziu

o kad tikimybe mirti veziu del to kad bus deginama nafta/dujos/etc padideja , niekam nerupi. tai pat nerupi kad ateityje pabrangus duom dar 2-3 kartus visus pinigus atiduosim ivanui. cia matai -vizualine tarsa. tfu

Reali žala - jau ne tikimybė

O štai debilui nerūpi, kad žmogaus kieme pastatyta korporacijų vėjo jėgainė - jau ne tariama tikimybė, bet labai konkreti pabaisa, kuri jau šiandien, o ne kažkada rytoj, griauna sveikatą. Ar tik nesi žaliais doleriukais užsiklijavęs akis ir įstojęs į žaliųjų baksų partijėlę?

Amžinasis variklis

Amžinasis variklis būtų gerai.:)
Kai tik kas nors pasidarys, tada darysiu ir aš.