Andriau, tai nepraeis!

Kategorijos: 

 

 

Didžiausia kiaulystė, kurią jis padarė Lietuvai, - prakišo Europos čempionatą. Už tai, kad jis didįjį verslą išvadavo nuo krizės, suversdamas ją mažiesiems, mes dar galim atleisti. O kad sumažino pensijas ir visokias ten išmokas, mūsų pilvai seniai susitraukė ir adaptavosi. Pažadėto milijardo neišspaudė iš savo šešėlio - bus tų milijardų. Bet jau šitokią gėdą prieš visą Europą?..

 

Manau, jūs supratot - kalbu  apie šitą mažiuką dešinio sparno puolėją, kurio pilna ir kairėje, ir tarp centro gynėjų - žiūrint, kieno vakarėlis. Taip, apie Kubilių. Mes jau seniai pamiršom visus jo politinius pažadus ir viską atleidom,  bet šito - tai jau nė už ką! Pažadėjai laimėti - laimėk!

 

Dar vasaros pradžioj buvo matyti, kad jis nepakankamos politinės formos. Pirmasis  pasirodymas sporto arenoje nuo pirmųjų minučių prasidėjo baisiu pralaimėjimu. Nuviltų politinio ringo žiūrovų švilpesys buvo toks, kad ir dabar girdėti.  Ką bandė sakyti  - nepataikė nė vienas žodis. Ar  dėl to  mes kovojome? Ar dėl to  buvo statoma tokia brangi arena, kad audringa piliečių minia nušvilptų dešinio sparno  centrinę figūrą? Ar  dėl to reikėjo parsitempti čempionatą į laikiną sostinę, kad čia mūsų koalicija, atsiprašau, rinktinė, gautų į kaulus nuo dar mažesnių makedonų?

 

Nepasakytumei, kad jis, prieš metus pažadėjęs laimėti Europos krepšinio čempionatą, visiškai nieko nedarė. Yra sakęs kalbų, kirpo arenos juostelę. Bet vietoj to, kad nuėjęs į sporto areną ir įvaldęs krepšinio taktiką, jis sėdo ant dviračio ir išvažiavo pasivažinėti po Lietuvą. O juk buvo matyti, kad koalicijai, atsiprašau, rinktinei, stinga pilietinės dvasios. Dalis sportininkų neatsakingai paseno, o kiti savavališkai susilaužė kaulus. Su tokia komanda - nei į rinkimus, nei į varžybas. O jis važinėjasi dviračiu ir klausinėja rajonų valdžios, kaip  gyvena jos žmonės. Argi neaišku ir taip, kad žmonės gyvena geriau? Pernai - geriau, nei šiemet, šiandien - geriau, negu rytoj. Ir kam tie cirkai  antikriziniu dviračiu? Kiek milijardų išspausi iš to kalvarato, garaže palikęs karietą tamsiais langais?

 

Netgi lemiamu momentu, kai tautos garbė buvo pastatyta ant garbės žodžio, treneris jo neišleido į aikštę, o jis pats vienas nesiryžo paimti  žaidimo į savo rankas. O gal niekas šį sykį  nebūtų  nušvilpęs, ir jis netyčia būtų pataikęs? Kaip anksčiau, kai stojo į konservatorių partoją?..

 

Tai būtų vienas vienintelis jo ištesėtas pažadas, bet dėkinga tauta jį būtų  paskelbusi savo Kazimieru arba Saboniu. Iš džiaugsmo rinkėjų minia pagal tautinius papročius būtų nusiaubusi Laisvės alėją, išdaužiusi langus, apvertusi  rankomis tūkstančius antkapių ir automobilių, tačiau konservatoriams ji būtų atleidusi už  visą kadenciją. Už Kubilių, Valinską, už Sąjūdį, o gal - ir  už Vytautą Landsbergį?

 

Ar jis bent supranta, ką padarė, nedarydamas nieko? Į kokia neviltį jis  nustūmė rinkėjus? Verkiantys didvyrių žemės vyrai, turtingi ir nepartiniai - argi tai tauta? Argi tai patriotų emocijos, kai žmonės daužo ne langus, bet televizorius? Jo laimė, kad ne visus.

 

O jei visus? Andriau, kas būtų, jeigu po tavo žlugusio pažado laimėti Europos krepšinio čempionatą įsiutę rinkėjai būtų sudaužę visus televizorius? Pro kokią  skylę jie dar pamatytų tavo mylimą veidą tris sykius per dieną, penkis sykius per valandą? Kokiais varpais praneštumei savo sirgaliams, kad prakišta dar ne viskas?

 

Pats pagalvok: kiek nuvažiuosi dabar senu politinio treko dviračiu?

Komentarai

su tokiais vadovais kaip

su tokiais vadovais kaip kubilius Lietuva neturi ateities.pagrindiniai nusikalteliai del kuriu yra suzlugdyta Lietuva yra Landsbergis ,Adamkus atidave uz aciu Mazeikiu naftos perdirbimo imone ,Ignalinos atomine elektrine sunaikine. Sie du energetikos gigantai maitino Lietuvos zmones .Jie turi buti viesai nuteisti.Tauta juos seniai yra nuteisusi,todel lietuviai ir bega is Lietuvos kad nesimato ateities.