Angelų tikrai pasitaiko

Kategorijos: 

Toks mažas baltas angeliukas ką tik nutūpė ant monitoriaus ir kad pradės zysti:
- Melskis ir atgailauk, liko viena savaitė, galiu išgelbėti tave nuo apokalipsės! Melskis ir atgailauk!..
Aš tik pyst ranka jam ir užmušiau. Maniau, musė pabudo viduržiemį ir pradės čia, matai, išsidirbinėti! Žiūriu - tikrai angeliukas. Toks baltas, vištos plunksnelėmis ir dar mažytę žvakelę kairėje rankoje laiko. Niekada nemaniau, kad jie tokie miniatiūriniai. Įmečiau į unitazą ir nuleidau vandenį. Jeigu dangaus videokameros neužiksavo, per paskutinį teismą sakysiu, kad nieko nebuvo, kad nieko aš nemačiau.
Beje, o kas patikės, kad angelas buvo atlėkęs, ir dar toks kaip mėšlinė musė?
Bene jūs patikėjot?

Komentarai

Gal reikėjo

neužmušti, o uždaryti į narvelį ir lesinti. Augintum, kol užaugtų didelis angelas. Kaip paršas. Po to reiktų pamėginti papjauti, iškepti ar išvirti- gal jis visai skanus.
deimantukas

Brangus maistas

Gal ir taip... Bet kol nupenėsi, kiek jam komunijų sušersi ir kiek šventinto vandens sugirdysi! Girdėjau, jie nieko daigiau neėda ir nieko daugia negeria. Vandens galiu pašventinti pats, o juk tiek komunijų prirankiosiu?

Komunijų gali pasidaryti

Komunijų gali pasidaryti pats. Mielai pasidalinsiu receptu: maksimoj, o geriau norfoj (pigiau) nusiperki lakštinių vaflių. Jie būna įvarių formų- nu čia skonio reikalas. Aš perku pigiausius. Šiaip juos traškindavau prie televizoriaus, bet, kai dabar nebežiūriu, tai valgau kur papuolė. Taigi tu, kai moki pats pasišventinti, puikiausiai gali iš jų prisišventinti komunijų. Esu matęs bažnytinių komunijų,- ką tu- nepalyginsi. Bažnytinės labai plonos. O vaflinės, dar kai pasišventinsi, bus fantastika.
Belieka sugauti angeliuką ir- už grotų penėjimui.