Ar jau padėjai savo žvakelę?

Kategorijos: 

Komentarai

deimantukas

Sakyciau, tai tobulos konstrukcijos ramstis :-))).

svecio giedriaus anekdotas

Rado karta angelai danguje sardele ir nezino kas tai per daiktas. Vienas angelas pasiule nueiti ir pasiklausti pas Marija.Marija apziurejo ir tare:labai panasu i sventa dvasia, bet sventoji dvasi didesne buvo:))

Karvė

Dievo įrankis. Prasikaltai - gali netekti rankos, ar net galvos :)

jei cia butu Dievo

jei cia butu Dievo irankis,tos plasmases pavirstu saldainiu kruva...

Žiūrint kieno dievas. Jeigu

Žiūrint kieno dievas. Jeigu krikščionių - jis labai tinka laužyti kaulus ir kelti baimę.Bijoti dievo - pats švenčiausias krikščionio jausmas ir pareiga.

Nieko nemaišau, beveidi

Nieko nemaišau, beveidi žmogeliuk. Augau krikščioniškoje aplinkoje ir žinau, kaip gerbiami dievobaimingi žmonės. Beje, naujosios krikščionių sektos laikosi ta pačia "amžinosios bausmės" baime.

O tavo "tikrieji" krikščioniai tikriausiai gyvena toje šalyje, kuria aprašiau čia: http://petrasdargis.lt/?q=ra%C5%A1iniai/krik%C5%A1%C4%8Dionyb%C4%97s-ili...

Labai gaila, kad nežinau, kur ta šalis yra. Vienas eretikas sakė, kad galima ją susapnuoti, užmigus per pamaldas.:)

skaiciau Petrai apie ta

skaiciau Petrai apie ta krikscioniu sali kur tu parasiai,,,giliai sujaudino...yra vilties,kad dar ne viskas prarasta,kad ir tos tavo fantazijos apie ta krikscioniu sali, galiu pasakyti,kad jos realios, manau viena diena zmonija apsiragavusi tu neleistinu vaisiu( alkogolio,tabako,psichotropiniu vaistu,yvairiausiu papildu ir siaip viso kito slapsto,nebesupras kas traukinius ,atobusus,lektuvus ,kompiuterius ir t.t sukure,manys kad,kaip ir zeme su zvaigzdynais bei paciu zmogumi savaime patys atsirado is lempos.

Taip, žinoma, vis mažiau

Taip, žinoma, vis mažiau žmonių tiki, kad Dievas visatą pradėjo nuo žemės, paskui ant jos uždėjo gaubtą su visata ir skylėmis dangaus šviesai praeiti, kad viską padarė per šešias dienas, o septintą ilsėjosi, o mums sykį savaitėje liepė eiti į bažnytėlę... Baisu, kas darosi.

jo Petrai,Jam viena

jo Petrai,Jam viena diena,kaip mums su tavim milijardas dienu,bet mes tiek nepatemsim.

Taip, žinoma, viduramžiais

Taip, žinoma, viduramžiais buvo septynios kalendorinės dienos, dabar viena Biblijos Dievo valanda - milijardai metų. Ir neaišku, ką jis sugalvos rytoj... Man baisiausia, kad žmonės nebetiki Dievo Motinos Švenčiausios Mergelės Marijos nekaltu pradėjimu. Jeigu visi dievai - tiek indų, tiek graikų, tiek romėnų, tiek egiptiečių - gulinėjo su žemės moterimis ir įtaisydavo joms vaikų, tai kodėl Jahvė negalėjo sugulti su išrinktosios tautos žyde? Kuo jis blogesnis už kitus dievus? Ar jis koks impotentas?

butent Petriuk,svarbiauisia

butent Petriuk,svarbiauisia ir baznycia nugriove, uz ka ir buvo nukriziuotas, beja ji perskilo pusiau per pati nukryziavima,bet zydai su romenu pagalba ja greit atstate ir dar galingesne, ir kad nepamirstu savo prieso,jo atvaizda izdroze ant kryziaus ir viduryje sales pakabino...

Taip, žmogeliuk, ir naujoji

Taip, žmogeliuk, ir naujoji romėnų bažnyčia išėjo dar galingesnė, nei buvo, o naujoji religija - dar baisesnė, nei visos kitos anksčiau. Iki krikščionybės žmonės iš meilės žmonių bent nekankindavo ir nekurdavo tokių efektingų kankinimo technologijų. Nesuprantu, kodėl žmonės po to nenori tikėti krikščionišku gailestingumu? Mūsų Motina Bažnyčia per daug jiems nuolaidžiavo, per mažai išnaikino krikščionybės priešų?

Vienam kitam šiandien kryžiais praskeltume galvą, ir vėl grįžtų krikščioniška meilė bei atlaidumas. O ir Jahvė ant debesų pasilinksmintų - nereikėtų nei televizoriaus. O dabar karštai pasimelskime už nusidėjėlius.

Rita

Cinikas ir tiek esi Petrai. Aš net pasiskolijau pinigų, kad galėčiau nupirkti ant savo tėvų kapo žvakių ir gėlių.
Ačiū tau, kad vėl įsileidai į savo puslapį "kunigėlius". Be jų diskusijos būdavo skystos. Man patiko ši. Žmogelis dreba dėl savo uždarbio iš rinkliavos bažnytėlėje, o tu jį taip suvarinėji... Leisk ir jiems užsidirbti, jeigu yra, kas moka, yra ir kas ima.

Taip, Rita, kartais

Taip, Rita, kartais papokštauju su viešpaties dievo įgaliotaisiais tarpininkais, kol tie išlaiko pusiausvyrą. O tavo auka tikrai nuostabi. Tu jau antroji mano pažįstama, kuri skolinosi pinigų žvakelių verslui paremti. O ir mirusieji giminaičiai turės pramogą - jiems nebus gėda prieš kitus lavonus, jeigu nupirksi žvakelių daugiau ir geresnių. Be to, tokiu būdu palaikai ir šiukšlių vežėjus, paprasčiausius vairuotojus: juk per valstybines šventes jiems daugiau moka, o darbo tomis dienomis tikrai nepritrūks. Vienas mano sūnus dirba šiukšlių vežėju ir tokiais savaitgaliais varo be išeiginių. Dar geros yra tėvo bei motinos dienos.

Man būtų gėda, jeigu gulėčiau karste, ir niekas ant mano kapo neuždegtų bent keturių žvakelių arba vienos labai didelės.

petriuk o tu kieno

petriuk o tu kieno igaliojimus cia skaldai? nejaugi sventa dvasia nusileido ant taves, ar piktasis apsedo? kaip manai kurioj tu pusej? o gal tu nei karstas nei saltas,o tik drungnas?:)) papasakok apie savo isitikinimus,pletku esam ir taip prisiklause.

Atsibodai tu man, žmogeliuk.

Atsibodai tu man, žmogeliuk. Tiek to... Nors tu neturi nei vardo, nei savo veido, bet kaip tau - būtinai papasakosiu. Išeik į gatvę ir truputį palauk. Kad tave greičiau pamatyčiau, pasiimk smilkintuvą ir leisk apie save Šventosios Dvasios dūmus. Aš tuoj atvažiuosiu išpažinties.

petriuk, as su smilkintuvais

petriuk,as su smilkintuvais baznyciaoj aplink karsta vaikstau,ir tie dumai yra sventos dvasios(smilkalai), o as tau ne koks iškrypėlis, o kunigas ir panasiai,siaip nuplauciau tau kojas,bet matau kad tau mano ramybes truksta,tu nepažįsti vyriškos meilės. palinkesiu Tau ramybes,ir niekada nesakyk, kad as kaltas, nes as tai nesu kaltas, tu geriau sakyk, kad man nuodeme neturi galios nes as jai po šventinimų nevergauju ir galėčiau atleistin tau pačiam, bet kad nesupratai mano užuominų, tai pac esi kaltas, laiminu tave, sūnau mano, darau šventą kryžiaus ženklą ir įsižeidęs išeinu pasimelsti, kaip tu sakai, švč. daugiavaikės mergelės Marijos paveikslui....

Angelė

Skaičiau visus komentarus ir skaniai pasijuokiau, bet šito kažko nesupratau... Ar tik tas kunigėlis nesiūlo Petrui savo vyriškos meilės? Jeigu taip, tai aš jam patarčiau su savo siūlymais labai arti neprieiti, nes Petrą šiek tiek pažįstu. Dar kas atsitiks. :))

Taip, Angele, man tas

Taip, Angele, man tas ganytojas pasirodė keistas nuo pradžių, jis netgi siūlėsi mane apiprausti, taikė pasigrabalioti apie kojas, tik norėjo iš anksto užsitikrinti kažkokią ramybę - tikriausiai, kad niekas mūsų neužtiktų, ir jis galėtų geriau atsipalaiduoti. Tfu!.. Esu girdėjęs, kad jėzuitus traukia maži beglobiai berniukai, bet juk aš nesu nei mažas, nei beglobis - mane globoja Švenčiausios Mergelės Dievo Motinos Marijos paveikslas ir Šventojo Tėvo Romos Popiežiaus Beniaus, ar kaip jis ten, nuotrauka.

petriuk pasirodo tu dar cia

petriuk pasirodo tu dar cia rasai pats viska kaip nori,nederini savo tekstų su dvasios ganytojais, tai linksmos tau kurybos,visus tavo tekstus nusižeminęs laiminu, galetum eit i diakonus dirbti,man tai kas,svarbu aisku kas tu per katalikas,ka gi pats rasyk, as tau leidziu, karstai meldžiuosi už tave prie SVC Dievo Motinos Marijos, o ne prie kokios ten daugiavaikes mergelės, kaip tu sakai, paveikslo, o prie tavęs daugiai nelįsiu, jeigu taip bijai vyrų :)