Tikėjimo išpažinimas

Kategorijos: 

Tikiu į Kalėdų Senelį, visagalį dovanėlių vežiotoją, į jo sūnų Karlsoną, kuris gyvena ant stogo, į mergelę Snieguolę, Karlsono motiną, kuri dar yra ir Kalėdų Senelio motina. Tikiu į burtų lazdelę, vaiduoklių prisikėlimą ir amžiną kainų kilimą. Amen.

Komentarai

Nesamonė :-/

Renovuodamas sodo namo stogą ieškojau Karlsono,-neradau. Negyvena joks Karlsonas ant stogo.
deimantukas

Ieškok tikėjimu ir širdimi

Netikėlis esi, todėl neradai. Karlsono reikia ieškoti ne akimis, bet širdimi. Karlsonas gyvas tikėjimu, o ne žinojimu.

Kaip suprast, širdimi?

Kažką tu čia nušneki. Kai nueinu į parduotuvę, duonos ar kavos ieškau akimis. Karlsono ieškojau taip pat.
deimantukas

Daugiau melskis ir finansuok ganytoją

Melskis daugiau, daugiau atgailauk, daugiau aukok mano bažnyčiai, tada viską suprasi. Labai geras metodas muštis kumščiu ar kokiu daiktu į krūtinę ir barstytis galvą pelenais. Pelenai padeda nuo utėlių ir kitokių erezijų.

Net nesiruošiu

aukot ir aukotis. Man pačiam reik pinigų. Savęs taip pat neskriausiu. Kam? Pelenų burtai- irgi ne man.
Kas dėl širdies- kiek žinau- tai organas-pompa, varinėjanti kraują po kūną ir ji neturi akių, ausų ir pan. Akys skirtos matymui, ausys- girdėjimui, nosis- užuodimui ir t.t. Jei nemačiau akimis Karlsono, vadinasi jo ten nebuvo ir nereikia man čia išvedžioti. Dar po to pasakysi, kad skrandžiu ar kepenimis turiu jo ieškoti.:-)))
deimantukas.

Vargas jums, pasmerktiesiems!..

Su tavimi viskas aišku. Tau vieta paruošta. Pats žinai - kur. Ir nei Karlsonas, nei Kalėdų Senelis tau nepadės. Nebent už užtartų Snieguolė. Beje, aš esu Sieguolės atstovas spaudai, galėčiau tarpininkauti, jeigu ką...

Dėl Snieguolės

aš pagalvosiu. Girdėjau, kad jos jaunos ir gražios. Tik norėčiau su ja susitikt be jokių, tsknt tarpinikų ir atstovų, ške.
deimantukas