Bebro sruoglių užpilą išbandžiau ant savęs

Kategorijos: 

Tikrai nemaniau, kad tokio nemalonaus kvapo ir toks neskanus skystis galėtų būti toks stiprus vaistas. Tai bebro sruoglių užpilas. Jau išbandžiau.

Žiemą turėjau problemų su dantimi. Sutinusiu veidu nuėjau pas dantistę, o ji pasakė: beviltiškas. Rauti irgi nenorėjo. Išrašė antibiotikų, liepė gerti savaitę, kol sutinimas praeis. Tada raus.

Kai viskas praėjo, apie tai buvo linksma rašyti, bet tada jokio linksmumo aš nemačiau. Po savaitės sutinimas tikrai praėjo, dantį nustojo skaudėti. Einu vėl pas dantistę. Dabar - jau egzekucijos. Bet dantistė, pasirodo, atostogose! Bus tik po gero mėnesio.

Danties nebeskauda, galiu palaukti. Bet po kelių dienų... Vėl tas pats, gal net baisiau. Žandas sutino dar labiau, skausmas nuėjo iki ausies.

Dantistės nėra, o vaistai pasibaigę. Antibiotikų be recepto niekas neduos. Ką daryti?

Tada prisiminiau, kad turiu bičių pikio (propolio) ir bebro sruoglių spiritinio užpilo. Propolį jau seniai išbandžiau, jis puikiai malšina skausmą ir gelbėja nuo uždegimų, bet dabar jau nebepadėjo. Reikėjo kažko daugiau. O jei propolį maišyčiau su bebro sruoglių užpilu, skalaučiau burną, paskui nuryčiau?.. Nieko kito man neliko.

Bebro sruoglių užpilo buvau gavęs iš vieno medžiotojo. Atseit, dėl profilaktikos, kad neprikibtų prostatos vėžys. Jis nemalonaus kvapo ir skonio, bet po vieną šaukšelį atskiedęs drungnu vandeniu šiaip taip išgerdavau. Pamažu pripratau, ir tas kvapas jau nebeerzino. Dabar ryžausi gerti daugiau - po gerą šaukštelį tris kartus per dieną. Juk gydymas, nebe profilkaktika!

Kai gėriau, maišiau lygiomis dalimis su bičių pikio spiritiniu užpilu. Padėjo!

Dantis buvo išgelbėtas. Sutinimas ir skausmas praėjo greitai, po kelių dienų aš tuo dantimi jau kramčiau. Nežinau, ar dantistė po atostogų grįžo, ar ne. Aš jos daugiau nemačiau.

Apie bičių pikį žinojau daugiau, o bebro sruogliais pradėjau domėtis tik po to atsitikimo. Propolis laikomas stipriausiu natūraliu antibiotiku, bet įsitikinau, kad panašiai, gal dar stipriau veikia ir bebro sruoglių užpilas. Internete apie tuos liaudies seniai išbandytus vaistus radau labai daug informacijos. Ypač daug - rusiškame internete.

Rašoma, kad bebro sruoglių spiritinis užpilas yra vaistas nuo šimto ar net daugiau ligų:

"Bebro liaukose esantis muskusas yra naudojamas net 300 receptūrų vaistuose, tad galima sakyti, kad muskusas gydo vos ne visas pasaulio ligas.
Bebro sruoglių užpilas vartojamas nervų sistemos ir širdies kraujagyslių ligų gydymui, mažina cholesterolio kiekį, stiprina kraujagyslių sieneles ir gerina širdies darbą, saugo nuo insulto atsiradimo. Naudojant sruoglių užpilą, ženkliai pakyla testosterono lygis organizme, o hormonų lygis standartizuojasi. Užpilas sumažina onkologinių ligų vystymosi tikimybę, atstato nervų sistemą. Jis atstato nervinių impulsų laidumą, padeda su mirkčiojimais, išgąsčiu, traukuliais, epilepsija. Pasireiškia tonizuojantis poveikis organizmui, ypač tinkamas sportuojantiems. Užpilas vartojamas tokių šlapimo ir lytinės sistemos ligų gydymui, kaip: prostatitas, adenoma, impotencija. Efektingai gydo vidaus organų ligas: inkstų nepakankamumą, pielonefritų, inkstų akmenis. Užpilas stiprina imunitetą, atstato lytinį pajėgumą, gerina erekciją, gerina spermos kokybę. Sumažina galimybę atsirasti vėžiniams susirgimams, gydo sunkias kraujo ligas, vėžį, hepatitą A ir B, geltą".

Neseniai sužinojau dar vieną įdomų dalyką. Pasirodo, bebro sruoglių užpilas padeda ir nuo cukraligės. Apie tai buvau skaitęs rusiškame internete, o štai mano draugas medžiotojas, kuris man parūpina sruoglių, užpilo davė savo kaimynui, sergančiam cukralige. Kai tas ilgainiui išgėrė pusę litro užpilo, cukraus kiekis kraujyje sumažėjo iki normalaus. Ir tai - be jokių kitų vaistų!

Kas suprantate rusiškai, galite paskaityti čia: http://lekar.kz/bobrovaya_struya.htm

Išbandęs užpilą ant savęs ir patyręs efektą, paprašiau kelių medžiotojų, kad jie man parūpintų bebro sruoglių. Išmokau pats pasidaryti užpilo. Jūs man sruoglių - aš jums gatavo užpilo! Išėjo labai geri barteriniai mainai.

Daug užpilo jau išdalijau draugams. Kitiems geriems žmonėms jo dar šiek tiek turiu. Visai dykai jo nedalinsiu - turėtų atsipirkti bent išlaidos. Mačiau, interneto parduotuvėse jis pardavinėjamas kaip maisto papildas už nežmonišką kaimą. 100 mililitrų už 20 eurų. Mano supratimu, tai lupikavimas. Pigiau būtų nusipirkti visą bebrą, butelį medicininio spirito ir pasidaryti pačiam. Jeigu pasidariau aš, tai kodėl negalėtų kiti?

Komentarai

O nusipirkti?

Mėginčiau ir aš, bet neturiu iš ko ir nemoku pasidaryti. Gal nusipirkti galėčiau?

Dabar turiu

Dabar bebrinės turiu, pusę litro galėčiau parduoti už 20 euro. Pigiau negaliu - tai jau simbolinė kaina, beveik savikaina.

Reikėtų man paskambinti tel. 861142387 arba parašyti į elektroninį paštą petrasdargis@gmail.com