Kaimo gyventojai ilgą laiką garbino šlapimo žymes ant sienos

Kategorijos: 

2009 metais viename Černovicų srities  Chatynės rajono kaime (Ukraina) ant kaimo klubo sienos atsirado žymė, kurią vietos stačiatikiai palaikė Dievo Motinos veidu.

Pirmasis dėmę, primenančią neryškų moters kontūrą, pastebėjo kaimo gyventojas Antonas Eremuk. "Mes šventėme vestuves ir su draugu nuėjome parūkyti. net prisimenu tikslų laiką - 21.14. Ir staiga matau ant sienos visiškai aiškius vaizdus - kažką tarp juodai-baltos ir spalvotosios fotografijos. sustingau ir negalėjau pratarti nė žodžio. Tarsi mane kas būtų perpylęs šaltu vandeniu. Kai šiek tiek atsitokėjau, paklausiau draugo, ar jis mato tą patį, kaip ir aš? Tada pakvietėme praeivių ", - sakė 24 metų Antonas.

Prie klubo buvo periodiškai atliekamos pamaldos, pastatytas kryžius ir net padėta dėžutė rinkti aukas šventyklos statybai. Viskas būtų buvę gerai, jei ne vietos gyventojų konfliktas su kaimo tarybos pirmininku.

Turima duomenų, kad nesutarimai kilo dėl to, jog vieną gražią dieną pirmininkas nusprendė paimti aukų dėžutėje sukauptus pinigus ir jais papildyti kaimo biudžetą. Tai, žinoma, sukėlė tikinčiųjų pasipiktinimą. Tačiau pirmininkas pasirodė esąs išmintingas žmogus ir konfliktą išsprendė elegantišku būdu.

Jis pasiūlė įsteigti specialią komisiją stebuklui ištirti su tam tikromis sąlygomis. Jei tikrai įvyko stebuklas, ir bus nustatytas antgamtinių jėgų įsikišimo faktas, tada jis būtinai grąžins pinigus atgal. Bet jei šis reiškinys tėra natūralus cheminis procesas (naktimis iš klubo išėję lankytojai ilgą laiką naudojo sieną mažajam reikalui  tenkinti), ir neryškus siluetas susidarė dėl didelio druskos kiekio, tai pinigai liks kaimo tarybos ižde.

Buvo atliktas kruopštus tyrimas, kuris patvirtino didelės druskos koncentracijos prielaidą. Beliko pripažinti, kad stebuklas tebuvo paprasčiausias cheminis procesas, ir dar labai malonus tikintiesiems, mat daugelis stačiatikių bučiavo tariamą Dievo Motinos veidą.
Po to piligrimų antplūdis baigėsi.

Versta iš http://m.pikabu.ru