Kodėl pasaulyje tiek blogio?

Kategorijos: 

Pasididinkit šį paveiksliuką, žiūrėkiit į jį ir mėginkite atsakyti. Kur gi tas blogis?

Komentarai

deimantukas

Galvose blogis, smegenuose...

O jeigu

O jeigu ivyktu toks stebuklas, kad kiekvienas darbas padarytas sau neatnestu nieko gero o padarytas kitam atnestu. Manau didzioji dalis blogio gimsta is savanaudiskumo.

Daugiausia blogio yra pliauškaluose

Deimantukas atsakė teisingai: galvose blogis, smegenuose. Niekur kitur jo nėra, tik galvose, Gamtoje nėra jokio blogio. Blogio idėją susigalvojo žmonės ir svarsto kaip "tikrą" dalyką, jo ieško visur, net kūdikiuose. Juk pagal religinius katalikų pliauškalus žmogus gimsta nusikaltėlis.

Man šį idiotišką klausimą "Kodėl pasaulyje tiek blogio?" vieną gražų pavasario rytą iškėlė dvi lengvatikius verbuojančios davatkos. Buvo puiki nuotaika, skriete skrieju gatve į darbą, traukdamas į save šviežių lapų kvapus, ir štai sustabdo mane dvi davatkos, klausia: "Kodėl pasaulyje tiek blogio?" Atsimenu, ką atsakiau: "Todėl, kad aplink pilna davatkų, o davatkos juk ieško blogio".

Dabar, kai pamatau kokį gerą dalyką, kai būna gera nuotaika, aš vis klausiu: "Kodėl pasaulyje tiek blogio?" Man tai atrodo labai linksma. Apie visokius "savanaudiškumus" ir "blogius" paprasčiausiai nėra kada galvoti. Kai atsitinka kas blogo, tada ir išsisuku.