Labai paprasta programa

Kategorijos: 

"Tai geras ar blogas Maidanas?" - mėgina svarstyti beviltiška patriotė.
Žodžiu, Maidanas toks arba toks.
Bet geriau pažvelkim į patį zombį, ne į Maidaną.
Zombis negali matyti visumos - tik vieną kurią nors dalį - tą, kuriai yra užprogramuotas. Todėl jis ima samprotauti absoliučiomis kategorijomis: Madamas geras - Maidamas blogas. Jeigi Maidanas geras, tai jame negalėjo būti fašistų.
O jei fašistai degina gyvus žmomnes?.. Na, jeigu zombiui nepavyksta to fakto visiškai ištrinti, jį galima kaip nors apeiti. Diskutuoti su zombiu apie sudėtingus procesus yra taip pat beviltiška, kaip su aklu aptarinėti spalvas.
Zombis priklauso nuo jam instaliuotos programos. Jeigu jam nustatyta, kad Juščenta yra oligarchas, o kitas oligarchas Petrošenka - jau ne oligarchas, tai zombis apie juos svarstys, rendamasis tais dviem instaliuotais teiginiais. Oligarchas Juščenka - blogas, (ne)oligarchas Petrošenka - geras.
Bet jeigu prie oligarcho Juščenkos nebuvo žudomi žmonės, o (ne)oligarchas Petrošenka bombarduoja gyvenamuosius kvartalus? Na, tokiu atveju yra kaltas kas nors kitas, pavyzdžiui, Putinas... Vis tiek (ne)oligarchas Petrošenka yra geras.
Apie tai, kad bet koks oligarchjas yra oligarchas kraujo siurbikas, zombis jau negali galvoti. Jis nepritaikytas mąstymui, jis suprogramuotas vykdymui. Kuo bukesnis yra zombis, tuo jis labiau patriotas.

Komentarai

Geras pastebėjimas.

Geras pastebėjimas.
Tačiau nesuprantu, kodėl jūs taip niekinate tokius kaip aš patriotus? Plačiau pakomentuokite kodėl "Kuo bukesnis yra zombis, tuo jis labiau patriotas", nes aš nesuprantu nieko, kas parašyta kitaip, negu man aiškina televizorius. Įtariu, kad mes patriotizmu laikom šiek tiek skirtingus dalykus.

Kam reikia iškraipyti

Kam reikia iškraipyti mano išmintingus žodžius ir šaipytis iš patriotų? Jeigu aš patryotas, tai dar nereiškia, kad nuo smegenų sutrenkimo. Aš sveiko proto, bet taip užprogramuotas. O tu manai, kad mes, patriotai, negalime tavęs aptaškyti šūdu? Jeigu tavo svetainė, tai tu neliečiamas ir turi teisę su manimi nebendrauti?

Dariau, daug daug kartu

Dariau, daug daug kartu skaityk straipsniuką, kaip malda , gal padės .....