Lengvas būdas atsikratyti skruzdžių

Kategorijos: 

Jūsų namus atakuoja skruzdės?
Mano namų ataka pasibaigė.
Pernai nuo skruzdžių pirkau tokių nuodų, šiemet jų neturėjau, bet nenorėjau užvilkinti reikalo, kol visi namai bus okupuoti.
Buvau girdėjęs, kad skruzdės bijo borakso. Pabarsčius kur nors ant stalo, tikrai bėga nuo jo. Ir kas iš to, jeigu pabėga?
O jei ištirpinus ir apipurškus?
Boraksas tirpsta sunkiai, bet ištirpinti verdančiame vandenyje galima. Keli šauktai borakso, dar šaukštą pridėjau skalbiamosios sodos. Išėjo štai toks buteliukas skruzdžių nuodų. Apipurškiau langus ir palanges.


Rezutatą matote. Langas dabar atrodo šiurpiai, bet jo kol kas neplaunu. Dar vis ateina iš kažkur sparnuotų skruzdžių, užlipa ant tų apipurkštų vietų ir amžiną joms atilsį! Ištisas lavonynas.
Man atrodo, tokio mišinio turėtų bijoti ir kiti vabzdžiai, tokie kaip, sakysime, blusos, tarakonai.
Boraksas yra mineralas, kurio nusiperku suvirinimo reikmenų parduotuvėje Šiauliuose. Juo tirpinami metalų paviršiaus oksidai, ką nors variuojant arba lituojant. Nebrangus. Žmogui tikriausiai nėra labai kenksmingas, nes naudojamas dar ir kaip maisto produktų konservantas. Be to, šitas tirpalas negaruoja, tai ne koks dichlofosas. Svarbu jo nelaižyti nuo stiklo.

Komentarai

Gal galite pasakyti kurioje

Gal galite pasakyti kurioje parduotuvėje Šiauliuose pirkote borakso? Reikia ir man pagalbos nuo skruzdėlių...