Melagių diena - Velykos

Kategorijos: 

Labai simboliška, kad šiemet Velykos sutapo su Melagių diena. Šiandien nedaug kas žino, kad Kristus žadėjo sugrįžti dar "šioje kartoje":

- Iš tiesų sakau jums: nepraeis nė ši karta, kol visa tai įvyks, - žadėjo jis savo mokiniams (Mk 13.30), o mokiniai patikėjo.

Ankstyvosios krikščionybės populiarumus buvo nulemtas šio melagingo tikėjimo. Pirmieji krikščioniai nekaupė aukso, sidabro, kaip dabar kaupia bažnyčia, jie nematė jokios turtų prasmės, nes juk viskas tuoj tuoj, šiomis dienomis pasibaigs. Kiti metė šeimas, namus, santaupas ir jungėsi prie apgautųjų bendruomenių. Jie visi naiviai tikėjo Kristaus pažadu, kad dar šioje kartoje pasibaigs pasaulio vargai.

Kristaus apgaulė - krikščionybės kertinis akmuo. Visos religijos grįstos melu, o krikščionybė turi labai konkrečią užuomazgą, vieną konkretų melą. Melas ir krikščionybė yra sinonimai.

Ar Kristus melavo sąmoningai? Labiau tikėtina, kad jis susimovė pats. Jis gi nekūrė jokios religijos, bet atvirkščiai: maištavo prieš religijos valdžią ir mėgino vaduoti žmones iš kunigų priespaudos. Jo vardu religiją kūrė kiti, kiti sekė pasakas apie jo prisikėlimą, amžiną motinos nekaltybės plėvelę ir kitas durnystes. Melas užvaldė milijonus žmonių.

Su Melo diena, tikėjimo broliai!

Dar norčiau jūsų dėmesį atkreipti į kryžių - krikščionynės simbolį, kurio esmė labai gerai pašiepta šioje karikatūroje. Tai begėdiškas melo garbinimas.

Kryžius yra labai senas pagoniškas saulės simbolis, romėnai, saulės garbintojai, jį laikė šventu. Pačius baisiausius nusikaltėlius jie kaldavo prie medžio arba prie T formos žudymo įrenginio. Kad jie labiausiai niekinamus padugnes kaltų prie savo švenčiausio ženklo, šiandien gali patikėti arba visiški idiotai, arba kunigų apkvailinti krikščioniai. Taigi melo religijos avinėliai ne tik tiki melu, jie klaupiasi apgaulingam kryžiui - melo simboliui. Garbinti kryžių - tai klauptis melui.

Komentarai

šiaip

Esu skaitęs, kad tais laikais kaldavo prie X formos kryžiaus. Sekant ta mintimi, kad krikščionys ant mūsų senojo tikėjimo švenčių suguldė savo išgalvotas, tai ir kankinimo kryžių X, krikščionys pakeitė į labai seną simbolį kryžių.
P.S. toje karikatūroje ta velnio šakė neprimena minoros ar, kaip ji ten pas žydus vadinasi? cha!

petrai petrai

petrai petrai, lieji srutas, paziurek i mane, kokį nuostabų mane padarė tikėjimas, komunizmo produkte tu negi supranti, kaip nuostabu imtymiai bendrauti su kunigu?

karta, su mažąja dukra ėjom

karta, su mažąja dukra ėjom pro kryžių su tuo nabagu žmogumi, ji ir klausia , tėti, kodėl ta žmogų prie pliuso pririšo...
štai jums dar viena versija......