Paverkime su juodaskverniais į konservų dėžutę

Kategorijos: 

Juodaskvernių bernardinų tinklalapis graudžiai pravirko, kad žalieji valstiečiai tautiniams rūbans nori išleisti tris milijonus eurų. Tik pamanykit, tris milijonus!
 
"Devyniasdešimtųjų liepą Santariškėse man pasakė, kad geriau, jei galime, turėtume išvažiuoti, nes vaistų gydyti pirmagimiui nustatytai ūmiai kraujo vėžio formai nėra. Ir nenusimato. Kaip ir degalų, - juodaskvernių tinklalapyje rašo vienas patyręs konservatorius. - Aš labai mėgstu tautinius drabužius. Ir myliu vaikus. Bet tuos pinigus, kuriuos galiu paaukoti, aš paaukosiu ne beverčiams rūbams. Aš juos paaukosiu kokiai nors šeimai tam, kad ji galėtų nupirkti vaistų, kurių valstybė jai šiandien nekompensuoja".
 
Ką ir sakyti, graži iniciatyva. Jeigu tikrai paaukos.
 
Kodėl aš rašau?
 
Tik nemanykit, kad man labai reikia tautinių skudurų už tris milijonus. Jeigu ir dykai kas duotų, juokdario drabužiais aš nesirengčiau. O jeigu kam patinka tautinė uniforma, tegu už savus nusiperka, už savus ir vaikus aprengia. Dėl to aš su konservais ir juodaskverniais esu panašios nuomonės.
 
Bet štai kitame propagandos tinklalapyje randu labai gerą žinią. Pasirodo, kad "geresniu pasiūlymu gali tapti JAV Valstybės departamento sprendimas leisti Lietuvai parduoti 84 šarvuočius “Stryker” už įspūdingą 599 mln. dolerių (551 mln. Eurų) sumą".
 
O kiek dar kainuos to seno laužo atnaujinimas? Ar ne antra tiek?
 
Tai štai, palyginkim: 3 (trys) milijonai tautiniams skudurams ir 551 (penki šimtai penkedešimt vienas) milijonas varnoms juokinti.
 
Kiek už tuos 551 milijoną būtų galima nupirkti vaistų, kraujo, vakcinų, invalido vežimėlių?..
 
Kodėl dėl to neašaroja gailestingieji juodaskverniai ir taupieji konservai? Pasibaigė ašaros, beraudant dėl 3 milijonų?