Runkeliai neišmoko balsuoti

Kategorijos: 

Kaip greitai viskas pasikeitė!

Dar visai neseniai visas propagandos viešnamis aistringai tikino, koks svarbus yra kiekvieno iš mūsų balsas ir kokia garbinga yra pareiga būti piliečiu ir pabalsuoti!

Pabalsuoti - už ką? Negi už bet ką?

Vilniaus aukštosios partinės mokyklos Docentė pasakė pakankamai aiškiai ir parodė deramą pavyzdį. Nesuprasti galėjo tik avinai, runkeliai ar kokia šunauja.

O kaip atsitiko? Kas ėjo balsuoti?

Pasirodo, balsavo kaip tik avinai, runkeliai ir šunauja. Tai paaiškėjo iškart, vos suskaičiavus balsus. Negi garbinga didvyrių žemės tauta būtų šitaip kvailai balsavusi, kad be valdžios liktų ne tik socdemai, bet ir konservai su savo libais?

Aišku, absurdas. Formaliai žiūrint, ir toks savavališkas vadinamosios tautos sprendimas laikytinas teisėtu. Bet visi, kurie žiūrime teisingą televiziją ir skaitome teisingus autorius, puikiai suprantame, kad tamsios ir politiškai neišprususios minios savavališkai išrinktus vadinamuosius politikus reikia vyti iš Seimo.

Ne dabar, žinoma, ne. Jokiu būdu! Jeigu šiandien paleistumei Seimą, tai runkeliai vėl balsuotų už tuos pačius. Bet po metų ar pusantrų?..

Po metų ar pusantrų naujieji bus spėję šiek tiek prisidirbti. Gal jų broliai ar pusbroliai nušaus kokį šunį, gal jie patys socdenų ir konservų pavyzdžiu bus prisipirkę kokių auksinių šaukštų? O Docentės era vis tiek eis į pabaigą, kokį pusmetį dėl švento reikalo galima ir paaukoti.

Teisingumas bus atstatytas.

Tikėjau, tikiu ir tikėsiu!

P.S. Nors aš čia panaudojau eretiko A. Račo surinktas antraštes, bet  karštai pritariu joms ir tikiuosi, kad man tai nebus užskaityta už ereziją.