Visai negeri debesys

Kategorijos: 

Labai negera nuojauta. Atrodo, jie tikrai rengiasi pulti Rusiją. Šį sykį labai norėčiau suklysti.
Anksčiau man atrodė, kad Lietuvos politikieriai baimės psichozę pučia dėl savų reikalų. Įgąsdintus zombius lengviau nukreipti nuo tikrųjų bėdų. Bet kai pažiūri geriau į vidaus politinę virtuvę, tai juk dabar nėra jokių priežasčių pūsti karo isteriją. Nei prezidentės, nei Seimo rinkimai. Į streikus, referendumus galima ir šiaip nusispjauti - dėl to nebūtina kišti galvą į lokio nasrus. Bet priežastis yra. Nieko nebūna dėl nieko.
JAV vietininkai turėtų žinoti daug tikresnių priežasčių. Karo isterija gali būti kaip užsakytos įkapės. Šermenų dar nėra, bet mes jau rengiami.
Kaip aš norėčiau suklysti!..

Komentarai

Jie ne tik kad rengiasi bet

Jie ne tik kad rengiasi bet jau ir puola. Tačiau skystaklyniai europiečiai ir amerikonai puola sankcijomis o vat motinėlė Rusija ginklu ginasi. Dar laimė, kad ginasi nesusipratusioj Ukrainoj o ne savoj žemėj. Ir ačiū Rusijai kad ne tik save gina bet ir visus aplinkuj apginti siūlo, nors tie kvailiai net neprašo.

Kaip sveikata?

Donatai, nesi turėjęs galvos traumos? Paveldimų ligų giminėje nebuvo? Visokie siūlymai dažnai girdisi galvoje?

O dabar sveikieji panagrinėkime psichopato svaičiojimus. Rusija ginasi svetimoje teritorijoje, tuo ji skiriasi nuo taikos gynėjos Amerikos. Štai Afganistanas - jau Amerikos teritorija, Irakas - Amerikos teritorija, Libija - Amerikos teritorija, Sirija - Amerikos teritorija... Anksčiau Amerikos terotorija dar buvo ir Jugoslavija... Dabar Amerikos teritorija jau ir Ukraina. Taip agresyvioji Rusija pamažu artėja prie taikdarės  JAV teritorijos. 

Taigi psichopatas teisus - Rusija puola, Amerika gina natūraliai didėjančias savo teritorijas. O Lietuva, beje, yra viso labo CŽV skylė, čia negalioja tokie įstatymai, kurie pačioje Amerikoje neleidžia kankinti įtariamų žmonių. O čia - visiška laisvė. Įtarei ką nors ir išsidirbinėji kaip Ikvozicijos laikais.