Ar sulauksim šviežios valdžios?

Kategorijos: 

Ar sulauksim kitų Seimo rinkimų? Jeigu jie vis dėlto bus paskelbti, kas rizikuos juose dalyvauti?

Pagal ką tik valdžios nustatytą naują Lietuvos tvarką kritikuoti teisėtai išrinktą valdžią ir jos sprendimus yra antikonstitucinis veiksmas, prieštaraujantis naujai ir kol kas mums dar nepaskelbtai konstitucijai. O jau siekti nuversti teisėtai išrinktą valdžią būtų įžūlus antivalstybinis saugumo ir prokuratūros pareigūnų erzinimas, kvietimas juos į savo namus teisėtai kratai.

O kokia gali būti rinkimų kova be išrinktosios valdžios kritikos? Kaip nauji kandidatai ateis į valdžią, nenuvertę (atleiskit, man, Viešpatie) teisėtai išrinktosios?

Nebus rinkimų ir nereikės. O kuo mums šita valdžia bloga? Ar ji ne už eurą, ar ji - ne už NATO, ar ne už kitas aukštesnes vertybes?

Po Lietuvoj atliktų kratų pas piliečius, kurie įtariami teisėtai išrinktos valdžios kritika bei siekimu ją nuversti, aš teigiamai įvertinau naują konstitucinę situaciją ir noriu pranešti dar vieną dalyką. Pritariu šalies prokurorams, teisėjams, Lietuvos televizoriams, laikraščiams, delfiams, filosofams bei visam kitam aptarnaujančiam personalui, kad valdžia ir valstybė Lietuvoje yra tas pats. Valdžia - pati geriausia valstybė.

Ir dar vienas labai svarbus dalykas.

Nežinau Lietuvos KGB telefono, tai skelbiu viešai. Tikiuosi, organai perskaitys ir deramai reaguos. Nepalaikykit manęs skundiku, bet daugiau negaliu tylėti. Mūsų valstybė, o ypač Šiauliai - pavojuje.

Ką tik Šiauliuose nustačiau antivalstybiškai nusiteikusį pilietį. Tai Bronius Rudys, vadinamasis dailininkas. Atvirumo akimirką jis man įžūliai prisipažino, kad namuose laiko Lietuvos Respublikos Konstituciją. Gerai pakračius, jo lentynose tikriausiai galima rasti ir kitos draudžiamos literatūros, kuri gali pakenkti teisėtai mūsų valstybės valdžiai. Taip pat - neaiškios paskirties piešinių, kuriuose nėra vaizduojamas nei gerbiamas Landsbergis, nei gerbiama Grybauskaitė.

P.S. Manęs su minimu Rudžiu niekas nesieja, kitų kompromituojančių ryšių irgi nepalaikau.