Svetimos smegenys

Kategorijos: 

Pasirodo, iš aš turiu vieną daugą - televizoriaus zombį. Tai senas pažįstamas nuo jaunystė laikų. Visada man atrodė mąstantis, savo galvą turintis žmogus.
Neseniai susitikome, ir labai nustebau, kad tai - tipiškas zombis. Niekada toks nebūdavo. Jis man pradėjo svaičioti apie tariamus Putino planus okupuoti Lietuvą, apie didėjantį Rusijos agresyvumą - žodžiu, beveik pažodžiui ėmė dėstyti tai, ką per televizorių buvo išgirdęs iš kokios Juknevičienės.
- Tai tu manai, kad Rusija tebėra supervalstybė, kokia buvo Tarybę Sąjunga? - paklausiau jo.
- O tai ne? - nustebo jis.
Dar labiau nustebo, kai pasakiau, kad Rusijos ekonomika 10 kartų menkesnė už JAV ir ES kartu sudėjus, o ginkluotė jau irgi atsilieka.
- Tai kaip katinas puls liūtą? - klasiau jo, o jis labai stebėjosi, iš kur aš gavau tokių žinių. Pasirodo, Lietuvos TV savo zombiams to nesako - juos stengiasi išlaikyti kuo didesnėje baimėje.
- Bet Rusija agresyvėja, - tikino mano senas pažįstamas zombis, o už pavyzdį teturėjo Krymą.
Jis labai stebėjosi, kai priminiau Afganistaną, Iraką, Jugoslaviją, Libiją, Siriją. Apie Panamą, Vietnamą, Laosą ir kitas sesesnes JAV okupacijas buvau pamiršęs.
Zombis dar mėgino teisinti JAV, kad jos okupavo Iraką po bokštų griūties, bet negalėjo paaiškinti, kas buvo bendro tarp tų bokštų ir Irako.
Galiausiai jis sumurmėjo atsisveikindamas:
- Labai ačiū už informaciją.
Žodžiu, tam sykiui pradėjo galvoti kažką, bet nemanau, kad pasikeitė. Jis gi kasdien žiūri televizorių, ir propagandos profesoriai tikriausiai vėl pripumpavo į jo tuščią galvelę didelio šūdo.
Kas braido po srutų duobes, negali išlikti sausas ir nepasmirdęs.