Vanduo už mėsos kainą

Kategorijos: 

Štai jums mokslinis eksperimentas su "naminėmis" dešrelėmis. Aš jas sudėjau į tuščią, net sausą skardinę keptuvę ir pašoviau į parabolinį saulės kolektorių. Pažiūrėkit, kas atsitiko po gero pusvalandžio. Dešrelės iki pusės vandenyje. O pardavėja sakė, kad tai geros naminės dešrelės.
Sultinys išbėga tikrai geras. Aš jį pilu sriubą. Na, bet vandenį pirkti už mėsos kainą...
Sultinio tiek pat gaunu, tokiu būdu kepdamas šaldytus paukštienos ketvirčius. Matyt, paukštiena daug sykių atitirpinama ir sušaldoma prigeria antra tiek vandens. Į kumpius, kurie ant prekybos centrų lentynų liūliuoja tarsi šaltiena, vandens privaroma kažkokiais švirkštais. O į dešreles jo pripilti daug paprasčiau. Litras vandens už 20 litų - kur kitur tu rasi geresnį pelną? Nebent kepdamas Kūčių vafliukus ir šventąsias ostijas.
Verslas yra apgaulė. Svajojat sukurti verslą ir nenusukti nieko? Iš darbininko - darbo, iš pirkėjo - jo pinigų?.. Nieko iš to nebus!

Komentarai

tarp kitko

Viriau seimynai mesa,pirkta prekybos centre.Girdejau is rimtu vireju,jog reik uzvirti mesa o pirma sultini ,ispilti.taip ir padariau.Bet gi gaila,sultini lauk.Galvoju palepisiu suniuka.Atvesinau ,padaviau ,o jis tik pauoste ir viskas... .Po dvieju paru ispyjiau lauk... .Isvadas darykite patys... .

Dirbu uzsienyje, fabrike,

Dirbu uzsienyje, fabrike, apdirbame vistiena. Pagal siuo metu galiojancius ES maisto saugos aktus galima prileisti, Jusu minetais specialiais svirkstais, visai vistai iki 15% marinato(kurio iki 70% sudeties yra vanduo ir kurio lieka vidutiniskai 7.5%, nes produkcija is sandeliu isvezama ne iskart, bet maksimaliai 2 paru begyje), vistienos porcijoms iki 10%(vidurkis 7.5%) marinato. Beje, ant gaminio lipduko/etiketes TURI BUTI PAZYMETA, kad gaminys marinuotas tokiu budu(product is injected). Negalima naudoti jokio marinato visiskai, jei jis neduoda papildomo skonio arba neprailgina gaminio vartojimo laiko. Prailginti galima maksimaliai tik 2 dienomis. Maksimalus gaminio suvartojimo laikas yra 10 dienu nuo vistos papjovimo. 2 dienos jau iskaiciuotos i tas 10.