Vietoj Velykinės išpažinties

Kategorijos: 

Ar jau buvai nuėjęs Velykinės išpažinties?

Kiekvienas doras katalikas prieš šventas šventes turi nueiti Velykinės išpažinties, o kas yra buvęs bent sykį, tas žino, koks tai nemalonus ritualas. Nenueisi - irgi negerai. Grauš sąžinė, kad nenuėjai Velykinės išpažinties.

Neseniai tarp senų šventų knygų aptikau gerą receptą, kuris padeda atsikratyti nuodėmių ir taip, o jei gerai kelis kartus atliekamas, gelbsti ir nuo gimtosios nuodėmės - nuo tos, su kuria katalikai ir kiti krikščioniai net gimsta.
Daroma taip:

Paimi keletą lapelių katalikų bažnyčios katekizmo, tris Senojo Testamento, du -Naujoji Testamento lapelius, du arba tris rožinio bumbuliukus, verbų šakelę, ŠVČ Mergelės Marijos paveiksliuką, viską užpili šventintu vandeniu, pakaitini ant šventintos žvakės, po to gerai išmaišai metaliniu kryželiu, supili į unitazą ir persižegnoji. Kaip ranką nuima!

P.S. Jeigu kam reikia šventinto vandens, galiu parduoti visą bambalį su velykine 75 proc. nuolaida. Geros kokybės verbų irgi turiu.

Komentarai

Oho

Visas bambalis su tokia nuolaida!!!??? Tai juk tikra AKCIJA. Mes jamam du bambalius urmu ir keturias verbas. Sode kaip tik dar neatsuko vandeni,o ir kiema prasisluoti bus kuo.
deimantukas

:))

Kaip tau, Deimantuk, už tą pačią kainą - dar ir pora palaiminimų!..

Šaunus receptas :)

Reiks kada išbandyti receptą :) Tik va - sudėtinių dalių neturiu, sąžinė irgi negraužia :) Bet vis tiek - gal nuotaiką pakeltų :D

Mindaugas Šimkus

Bijok dievo

Bijok dievo dėl to švesto vandens pylimo į unitazą katalikai tave su verbom uždaužys- juk tai taip krikščioniška.
Topiniai religijų posakiai:
Bijok dievo- matai dievas žmogų kūrė tam kad šis tik bijotu ir jaustūsi kaltas.
Šventasis karas- o juk žudyti pasirodo galima ir šventai. O dabar verbos- įteisintas smurtavimas, gal greit bus taip jog vyras žmoną prilups ir tai bus šventasis prilupimas.
Yra netgi šventasis alkoholiavimas mišių metų- matai tai kristaus kraujas- todėl yra toks alkoholikų posakis- alkoholyje kraujo nerasta.
Tarp kitko skaičiau ankstesnius jūsų įrašus apie Kristų kaip maištautoją ir čia vienas įdomus dalykas žmonės lyg ir garbina Kristų bet bažnyčia išrodo jį pakabintą ant kryžiaus (taip darydavo visose monarchijose valdžiai nepatikusį žmogų pakardoavo ir palikdavo viešose vietose kaip žinią- "eisi prieš- matai kas tavęs laukia") Bet kas tikrai apgailėtina kad žmonės savo noru namuose tuos kryžius kabina kaip priminmą sau patiems būti konformistais ir prisitaikėliais. Bijok dievo- to žemiško dievo kuris tau nori įvaryti kaltę ir susitaikymą su apgailėtinu "likimu", to kuris viską už tave geriau žino. Nes tikrasis Dievas iš tavęs nenori nei kad tu jaustumeis kaltas, nei kad bijotum jo.
Kaip sakė žymus amerikiečių komikas Bilas Hiksas (amžinajį atilsį jam): visi krikščionys mėgsta kabintis kryžius ant kaklo, namuose ir t.t., bet jei prisikeltų Kristus, kaip manote ar jis norėtų vėl matyti tą prakeiktą kryžių ant kurio jam teko kabot?

Jėzus vėl būtų kunigų pribaigtas

Jeigu prisikeltų Jėzus, niekas labai nežiūrėti, ko jis norėtų ir ko labai nenorėtų. Kunigai vėl pritratintų jį prie kokio medžio ar paguldytų į inkvizicijos gailestingumo kėdę. Arba gal moderniau pasielgtų - pasirūpintų, kad tas apsišaukėlis iš šventvagys dingtų kur nors be žinios arba supūtų kokiame durnyne. O gal šį sykį prisikėlęs būtų apdairesnis ir nebešoktų prieš kunigiją? Kažkada pašokinėjo, paaigitavo žmones vaduotis iš religijos - po šiai dienai tebekabo ant kryžiaus.