Tarp gero ir dar geresnio

Kategorijos: 

"Ar tikrai valdžia ir elitas visada ir visi be išimties yra nedori, o visi paprasti žmonės yra gimę tyros ir geros širdies?" - klausia iš barščių išspjautas propagandistas kitų barščių lėkštėj.

Kada kas nors kritikuoja auksinę bažnyčią, davatkos paprastai klausia: tai negi visi kunigai blogi ir godūs? Jei ne, bažnyčia visai gera.

Yra buvę visai neblogų komunistų, tokių kaip gerbiama Grybauskaitė arba gerbiamas Linkevičius. Tai negi visi antikomunistai yra gimę tyros ir geros širdies, o komunizmo sistema bloga? Netgi fašistų yra buvę visai neblogų, o žydų - suktų ir klastingų. Tai ko kritikuojate holokaustą?

Kas šiandien galėtų patvirtinti, kad visi apvogtieji ir apgautieji yra geresni už vagis ir apgavikus? Ieškove, ar tu tikrai geresnis už atsakovą?

Tokia valdžios propagandos logika.

Štai užduotis: kada žmonės ima kalbėti apie išrinktų atstovų atstovavimą jiems, kai ima jie abejoti, ar jų atstovai tikrai atstovauja savo rinkėjams, reikia kalbą nusukti į moralės dausas. Ar tie, kurie reikalauja iš savo atstovų vykdyti jų valią, yra geresni už atstovus? Ar tas, kuris reikalauja skolos, yra geresnis ir tyresnės širdies už skolininką? Kaip tu gali reikalauti teisybės, jei pats nesi angelas? Ar tu dažniau eini į bažnyčią, ar tu meldiesi karščiau už Dalią ir Patriarchą? Arba už Butkevičių?.. Pradėk nuo savęs, o ne nuo elito. Geras būk pats - tada ir valdžia pagerės.

Yra visokių teorijų, kodėl išrinktieji atstovai tarnauja ne savo rinkėjams, bet tiems, kurie moka pinigus. Vieni sako, kad reikia jaunų politikų, tada jie tarnaus ne užsakovams, bet liaudžiai. Kiti - atvirkščiai. Jie siūlo labiau patyrusių, nes tie, kurie turi daugiau, daugiau nenorės. Dabar atsirado nauja idėja. Patys gimkit geros ir tyros širdies - štai tada atstovai pradės jums atstovauti. Žodžiu, patys kalti.

Niekada nesakiau, kad Valatka ir kiti valdžios subinkrapščiai yra kvaili ar idiotai. Jie patys ieško kvailių ir idiotų. Toks darbas - kalbėti kvailai. O aš nesu geresnės ir tyresnės širdies, todėl negaliu jų kritikuoti.

Komentarai

sistema is esmės gera ir

sistema is esmės gera ir dabar veikianti ir siūloma, ir dar daug gerų sistemų yra. Pati sistema iš esmes ir negali būti bloga. Blogi žmones ją padaro bloga. O apynasrių dėjimas kiekviename žingsnyje negali buti tinkamas variantas.

Pauliai gadina

Taip, aišku, visos sistemos nepaprastai geros, bet atsiranda tokių, kaip Paulius, ir jas sugadina.
 

Aš tavo motina,aš Lietuva

Sergu bepročių kliedesiais,
dirbtinėm šypsenom,seilėtais sakiniais.

Sergu menkystų sukurta tvarka,
prasčiokų kultūra ir jų beskoniais kūriniais.

Sergu iš teisingumo besijuokiančiais teismais,
nupušusiais rinkėjais ir mirštančiais kaimais.

Sergu veidmainiais prezidentais,
bejėge vyriausybe ir pedofilijos klanais.

Sergu besočiais daktarais,
žudikais piniguočiais ir prokurorais neveiksniais.

Sergu žaliaisiais,raudonaisiais ir žydrais,
pajacų orgijom,prasmirdusiais seimais.

Sergu kraujuojančiom žaizdom,
nuo betvarkės į užsienį pabėgusiom šeimom.

Sergu našlaičių ašarom graudžiom, pijokų smarve,
ir merdinčių senolių aimanom...

Sergu vaikai aš,beviltiškai sergu,
mirtis prie mano patalo palinkus.

Nebėr jėgų,ir noro nebėra,
nes aš SAVŲ vaikų išniekinta MAMA!

-Palauk...Nemirk...Atleisk mums,motina viena.
Mes bundam iš letargo miego,išgydysim tave.