Ar nesakiau?.. Arba mes nugalėsim, arba jie pralaimės!

Kategorijos: 

JAV buvo atlikti krepšinio sirgalių mąstysenos tyrimai. Prieš rungtynes 2/3 sirgalių paprastai sako, kad jų mylima komanda laimės. Jeigu mylima komanda pralaimi, tuoj po rungtynių apklaustų sirgalių 2/3 tvirtina iš anksto numatę šitokį pralaimėjimą. Galai niekaip nesueina (iš kur atsiranda 1/3 aiškiaregių pranašų?), bet žmonės nepastebi savo proto duobių.

Aš pats nebedalyvauju psichozėse, bet visada žinau, kada jos pasibaigia. Išvažiuoju į kelią ir matau, ar mes dar kovojame, ar tie idioto vadovaujami debilai jau iškrito iš čempionato. Ant mašinų yra garbingos trispalvės - mes nugalėsim, trispalvių staiga neliko - viskas aišku, ar nesakiau, kad iš tų invalidų nieko nebus?

Panašiai elgiasi prietaringi žmonės. Jeigu  jų prietaras išsipildo, tarkim, per pilnatį atsitinka kas nors negero, jie sako: "Ar nesakiau, kad pilnatis blogai?" O jei pilnatis praeina laimingai, jie to paprasčiausiai nepastebi. Atmintis ne tik įsimena, bet ir cenzūruoja. Norint aptikti cenzūrą, reikėtų užsirašyto savo  spėliojimus.

Komentarai

:-)

:-)))
deimantukas