Kuo užpildai išnykusias pagirias ir išvalytus plaučius?

Kategorijos: 

Esminis klausimas: Petrai, kada metei rūkyti ir gerti, kuo tu užpildei atsiradusią tuščią nišą?
Iš pradžių pagalvojau, kad bajeris. Paskui žiūriu - rimtai.
Klausomas sunkus: kuo aš užpildau išnykusį dusulį, kosulį, skaudžius kosulio priepuolius rytais, kai nerūkau? Tą cypimą bronchuose, kai užmiegu ir pažadinu pats save?..
Ir dar prarastos pagirios... Kuo aš užpildau galvos skausmus, rankų drebulį, gėdą dėl vakarykščios, savigraužą, interesų siaurėjimą ir smegenų degradaciją?
Jeigu atvirai, aš niekada negalvoju, kuo man užildyti išvalytus plaučius ir amžiams išnykusias pagirias. Į netikėtą klausimą niekaip negaliu atsakyti. Patikėk, daugybė metų nepasigendu nei kosulio, nei pagirių.

Komentarai

Kai kambarį išvalai nuo

Kai kambarį išvalai nuo dulkių ir šiukšlių- niekada nekyla kvaila mintis, kuom užpildyti jų vietą. Kaip ir pasveikus nuo plaučių uždegimo, nekyla durnamintė jo vietoj susirgti kažkokia kita liga.

rukorius su geru stazu tai

rukorius su geru stazu tai tikrai supranta apie ka sis klausimas ir jis istikruju rimtas. tik metus rukyt po kazkiek laiko supranti kaip daug praradai... ir tikiu kad klausimas cia buvo ne apie prarukytus plaucius ar drebancias rankas. kaip sako surukyta cigarete ar isgertas butelis degtines sutrumpina gyvenima viena valanda bet uztat padaro ta laika nepamirstamu :)

Aš ten buvau

Kaip tik aš esu tas rūkorius "su geru stažu". Labai daug metų rūkiau ir puikiai suprantu tą "nepamirštamą" iliuziją. Tačiau mane gali suprasti tik tie, kurie jau išsivadavo iš tos kvailos miglos ir pamatė absurdą. Aš buvau ten, kur tu dabar esi ir viską žinau. O ar tu būsi ten, kur aš dabar, ar pamatysi, kad dabar šneki vėjus? Tai dar neaišku.