Modifikuoti obuoliai gavo serbentų skonį

Kategorijos: 

Gal pageidautumėt aviečių skonio antaninių obuolių? O gal jums geriau braškių skonio ir kvapo renatas?..
Ne, šį sykį tikrai nenusišneku.
Aš jums papasakosiu apie VSD (valstybės sūrių departamento) užsakymu mano namuose atliktus slaptus obuolių modifikavimo eksperimentus.
Ką tik sukurta technologija paprasčiausiems obuoliams suteikti braškių, serbentų, aviečių ar kokių nors egzotinių vaisių skonį, paliekant juos tais pačiais genetiškai nesužalotais obuoliais. Tarkim, suteikus obuoliams aviečių skonį, išlieka ir obuolių skonis. Obuoliams galima suteikti įvairių skonių rinkinius.
Šis atradimas padarytas, mėginant reanimuoti džiovintus obuolius. Gerai yra žiemą pavalgyti ir gerai sudžiovintų, bet kartais įsigeidi šviežių. Užėjus tokiam poreikiui, juos galima prikelti iš mirusiųjų. Daroma taip: sudedi į kokį indelį, tarkime, į stiklainį, ir užpili obuolių sultimis. Prisigėrę sulčių, obuoliai susigrąžina tas skonio ypatybes, kurias turėjo iki džiovinant. Juk džiovinti obuoliai yra tas pats natūralus vaisius, tik be sulčių. Grąžink jiems sultis, ir vėl turėsi visą obuolį.
Tokiu būdu galima saugoti ilgam laikymui netinkamas obuolių rūšis. Obuolius saugai atskirai, jų suptis - irgi atskirai. Mano eksperimentinėse saugyklose obuoliai išsilaiko visą žiemą ir tinka kitai epochai. NASO mokslininkai neseniai nustatė, kad tokiu būdu obuolius galima saugoti iki pasaulio pabaigos ir dar ilgiau.
Atlikdamas obuolių reanimavimo eksperimentus, į obuolių sultis juoko dėlei įmaišiau šiek tiek serbentų uogienės ir išmaišiau. Tokiomis sultimis išmirkyti obuoliai įgavo serbentų skonį. Pamėginau ir kitų uogų. Į sultis maišant aviečių, obuoliai įgauna aviečių skonį. Keistas vaisius - tai ir obuolys, ir tuo pačiu kažkokia uoga. Žodžiu, egzotika.
Pagal šią slaptą technologiją iš paprasčiausių obuolių galima prisidaryti įvairiausių niekada niekur neaugusių ir negirdėto skonio vaisių. Už šį išradimą man po mirties žada įteikti Nobelio premiją.

Komentarai

Tiesa sakant nobelio premijos

Tiesa sakant nobelio premijos jus negausit, nes tokius vaisius as jau esu ragaves vaikysteje, netycia eksperimentuodamas su dziovintais obuoliais ir ivairiomis sultimis

Gaila...

Gaila... Jau buvau suplanavęs, kur ją išleisiu, o tu tokią sumą nunešei man iš panosės!