Naujos kartos naminis paštetas

Kategorijos: 

Čia buvo specialios paskirties atradimas - naujos kartos naminis paštetas. Lėkštė ištuštėjo per dvi minutes. Duonpyragis buvo drožtas ir anksčiau, dar prieš stebuklingąjį paštetą. Tokį rojaus patiekalą galima valgyti ir be duonos, be pyrago, be niekur nieko. Svarbu nesiblaškyti ir nenuryti šaukšto.

Vakar Šiaulių turguje sumokėjau už kepenis ir už pažandę, bet pardavėja į maišelį įdėjo tik kepenis. Jos klaida privertė mane padaryti pasaulinį kulinarijos atradimą.

Be riebalo kepeninės skanios neišvirsi, o man kepeninės reikėjo verkiant. Taip išsidėstė visi žvaigždynai, kavos tirščiai ir Seimo narių sąskaitų numeriai, kad kepeninės turėjau mirk plyšk pasidaryti.

Šaldytuve radau pasaulio pabaigai paliktų kiaulės odelių. Nebuvau girdėjęs apie kepeninę su odelėmis, todėl ryžausi daryti savarankišką atradimą.

Iš odelių virdavau košalieną arba konservus (su širdimis), o šį sykį išėjo tarpinis variantas tarp pašteto ir košalienos. Arba košaliena su paštetu. Arba paštetas su košaliena. Žodžiu, labai daug įvairaus maisto, apie kurį svajojo Rokfeleris, Einšteinas, Jonas Paulius II ir aš.

Kadangi odelės kokius tris sykius pigiau už pažandes, baigęs rašyti nueisiu ir surysiu dar vieną kitą lėkštę už tuos pačius pinigus. Labai, labai skanus skonis, kuris nealina mano kišenės!

P.S. Jeigu kas nors pasakysit, kad paštetą su odelėmis esate valgę pirma manęs, būste mano klasinis priešas iki dienų pabaigos.

Komentarai

Musu senoliai jau seniai si

Musu senoliai jau seniai si pasteto recepta zinojo,taip pat ir prancuzai ji turi,vadinasi Pâté de Campagne Breton (Kaimiškas Bretanės paštetas).

Sveiki, pramoniniu budu

Sveiki, pramoniniu budu pastetas visada daromas su kiuliu odelem kurios minkstinamos acto rugsties misiniu i odeliu emulsija, bet "pirktinis" pastetas, be abejo niekada neprilygs naminiam :)