O tu padėsi dalintis lovį?

Kategorijos: 

Lovio dalybos rudenį, o pasistumdymas jau dabar. Juk visi netilps. Reikia praeiti rinkimų filtrą. Kas apkvailins daugiau žmonių, to ir viršus.

Renkasi gaujų atamanai, kuria visokius planus ir strategijas. Vieni susitaria kalbėti kairuoliškai, kad patiktų kairių pažiūrų balsuotojams. Tie bus "kairieji". Kiti atvirai varo dešiniųjų kalbas. Tie bus "dešinieji".

Jie netgi kuria vadinamąsias programas, kurias neva įgyvendins, kada pateks prie lovio.
Nieko keisto - taip daro viso pasaulio politikai. Bet įdomiausia, kad atsiranda žmonių, kurie tuos propagandos vėjus skaito, gal net studijuoja.

Negi tikrai?

Tikrai, tikrai yra tikinčiųjų, kurie tai daro! Mat jeigu neskaitysi tų paistalų, tai bus blogai. Neaišku - kas, bet labai blogai. Su keliais tokiais šiandien turėjau trumpą dialogą.

Petras Dargis: Ar tas programas dar kas nors skaito?

Lorka Lota: Tai blogai, kad neskaito... Galėtų atsakingiau žiūrėti į savo siūlomus pažadus.

Petras Dargis: Sakai, yra blogai neskaityti vėjų?

Leonardas Marcinkevičius: Petras Dargis blogai, kad nepaskaitot, kas vėjus rašo

Petras Dargis: O jūs žinote, kaip daromos tos programos? Susėda gaujų ideologai ir ima svarstyti: ką čia sugalvojus, kas patiktų zombiams? Ir sugalvoja. Bet aš - ne zombis. Tai ko man skaityti?

Lorka Lota: Petras Dargis Šeip programa skirta piliečiams... Zombiai Jų nerenka, zombiai - būtybės turinčios tik instinktus.

Tikriausiai užteks?

Kaip matome, zombiai savęs zombiais netgi nelaiko - jie laiko save piliečiais. O juokingiausia, kad jų internetinis puslapis vadinasi MES GALIM (Pakeiskime Lietuvą). Jie tikisi keisti Lietuvą, skaitydami politinių gaujų (partijų) vėjus.

Sakyčiau, truputį graudu.

Norėčiau juoktis, bet visai nejuokinga.