Pats netikiu

Kategorijos: 

Atvažiavo vakar vienas skaitytojas, sako, niekaip negaliu patikėti, kad reaktyvinis jūsų kiemo pečiukas sudegina dūmus.
Užkūriau pečiuką keliais sausais pagaliukais, ugnis suūžė, ėmė suktis į sūkurį, o virš kamino dingo dūmai. Tik karštas oras plevena.
Žmogus žiūri, stebisi.
- Žiūriu, matau, bet negaliu patikėti, - sako nuoširdžiai.
Tada sugalvojau parodyti dar įdomesnį stebuklą. Štai po žeme užkastas biodujų generatorius. Tai plastikinė vieno kubo bačka, kurioje mėšlas virsta metanu. Čia bakterijos mėšlą verčia metanu, o troboje užkuri dujinę viryklę - dega mėlyna liepsnelė. Nei tau dujų pirkti, nei pagaliukų po mišką reaktyviniam kiemo pečiukui rankioti. Sunku patikėti, a ne?
- Tikiu, tikiu!.. - tikina svečias.
O čia jau žaltys meluoja!
Juk aš pats trečia savaitė niekaip negaliu patikėti.

Komentarai

Keisk fobijas

Verčiau pradėtum bijoti vorų. Tai būtų populiaresnė fobija.

Kaip tai - ar pritaikytos?..

Aš nerašau fantazijų, tik realius dalykus. Viskas veikia mano sodyboj, kitaip sakant, Visatoa Centre.

Pats pries kelias dienas

Pats pries kelias dienas pasidariau tokio tipo krosnele. Viskas veikia kaip ir rasoma. Tik labai jautri oro padavimui - biski per daug oro paduosi - kaitina dumtrauki, biski per mazai - nebekaitina isvis. Na manau todel, kad pas mane tik 3m ilgio dumtraukis tera. Jei daryt dar "radiatoriu" salia grindu (idealu butu ji apmuryt) vesint tai kas liko is dumu, manau viskas susitvarkytu.Tiesa sitas "isradimas" labai senas. Na kaip ir daug kas siais laiakais "nauja" :) Greitai ir dvirati isras ir uzpatentuos :) Pirolize per antra pasaulini buvo pritaikyta net automobiliams.