Manipuliavimo paslaptys. Alkoholis

Kategorijos: 

Jei suprantate rusiškai, verta pasižiūrėti. Tai filmukas apie klastingus rinkodaros triukus, įskaitant jo sukurtą "saikingo gėrimo" mitą. Kalbama apie Rusiją, bet Lietuvoj - ta pati situacija.

 

 

Komentarai

Labai geras

filmukas, kuris parodo ne tik, kaip yra prijunkoma prie alkoholio, bet ir, kaip nuo vaikystės formuojamas žmogaus elgesys. Ačiū, Petrai.

Super kelių aukštų

Super kelių aukštų manipuliacija.
Būdamas rusas nacionalistas tikrai nebepirkčiau alaus, vyno ir brendžio.
Spėju, kad tas nuostabus vaizdas yra kažkokios degtinės įvadas.

Nacionalizmas alkoholizmo neįveiks

Jeigu alkoholikas - pirktumei. Nacionalizmas alkoholikui nepadės. Štai aš nesu rusų nacionalistas, bet nuodų man jau neįsiūlysi.

Atėjo idomi mintis, negaliu

Atėjo idomi mintis, negaliu nepasidalinti. Vitaminas B geriamas saikingai padeda, o perdozavus tampa nuodu.
Toks va fenomenas.

Seniai žinoma

Nieko naujo ir nieko įdomaus Jonas čia nepasakė. Seniai žinoma,. kad alkoholikai savo mylimą alkoholį lygina su vitaminais, maistu ir kitomis gėrybėmis. Tokie lyginimai prasideda, kai žmogus tampa beviltišku.

Gal ir durnai nuskambes, bet

Gal ir durnai nuskambes, bet dvi ar tris dienas is eiles geriau po nedaug 0.1-0.3 litro ispanisko san miguel (svento Migelio) alaus. Tai net akyse prasviesejo ir net bobu uzsinorejau po tu "isgertuviu" seanso kita vakara. Tikiuos gerai pasijuoksit, nu bet norit tikekit norit ne.

Paskutinis šansas praleistas

Niekada nesijuokiu iš beviltiškų alkoholikų. Kodėl? Pats daugelį metų buvau alkoholikas, nors ir nepasiekęs Jono lygio. Alkoholis, kaip ir visiems alkoholikams, man keldavo laikiną malonumą, bet niekada jo nepainiojau nei su vitaminais, nei su vaistais ar kokiomis šventenybėmis. Gėriau daug, bet manyje dar buvo išlikusi abejonė dėl to, ką darau. Ta abejonė, kaip supratau vėliau, ir buvo išsigelbėjimo šapelis.

Alkoholikas Jonas tokio šapelio jau nebeturi. Todėl jis beviltiškas. Gali būti, jis dar nesituština į kelnes, bet tai - tik laiko klausimas. Kaip greitai vyks paskutinė jo degradacijos stadija, priklausys nuo daugelio šalinių aplinkybių, bet ne nuo jo paties. Su juo pačiu viskas aišku.

Giminėms, jeigu jie supranta, kas atsitikę su Jonu, turėtų būti liūdna. Kartais tokių jonų žmonos klausia, kaip galima būtų išgelbėti jų sakramentus. Aš jų pirmiausia klausiu:

- Ar jis bent supranta, kad turi problemą, kad yra priklausimas?

Man visada atsako:

- Ne. Bet kaip jį įtikinti?

Aš visada atsakau:

- Niekaip. Paskutinis šansas praleistas.

Petrai as negeriu jei man

Petrai as negeriu jei man kita diena skauda galva ar matau, kad pradeda kenkti atminciai. Dar nesu visai beviltiskas tikiuos.

Nesu sutikęs beviltiško

Dar nesu sutikęs nei vieno alkoholiko, kuris būtų beviltiškas, o panorėjęs negalėtų mesti. Netgi šikantys į kelnes kontroliuoja taurelę ir būtinai mes, jeigu panorės. Tipiški paistalai.

Neberašyk, Jonai, nejuokink žmonių. Su tavimi viskas aišku. Verčiau nusipirktum butelį. Ant nervų, taip sakant, vietoje vitamino B, kaip esi rašęs.

Jeigu svaičiosi dar, blokuosiu adresą.