Ar tu teisingai prisimeni?

Kategorijos: 

Orvelas buvo teisus. Pakeisti praeitį galima.
Apsidairom aplink. Žmonės susvetimėję, labai stipri konkurencija, konfliktai ir susiskaidymas dėl išgyvenimo. Iš kur visa tai? Pasirodo, tai sovietinė atgyvena. Tai prie sovietų žmonės atprato dirbti kartu, padėti vieni kitiems talkomis ir kartu švęsti. Apie tai prieš gerą pusmetį skaičiau "Šiaulių krašte" ir laikiau išminties viršukalne.
O gal tikrai pas tėvus nebūdavo jokių talkų, ir mes su kaimynais sykiu neveždavom mėšlo, netvarkydavom šieno, nekasdavom bulvių?.. O ant tokio kalniuko netoli mūsų trobos visas kolchozas nešvęsdavo kokių nors pabaigtuvių?..
Tarkim, blogai prisimenu.
Šiandien viename patriotų tinklalapyje lotynišku pavadinimu sužinojau apie komunistinę genderizmo propagandą. Hm.. Kaip čia pasakius... Jeigu dar sužinosiu apie sovietinį homoseksualizmą, galėsiu drąsiai pasikeisti gimimo metrikus ir tapti kitu žmogumi.
Man kyla tik toks klausimas: iki kiek galima keisti? Ar gali Tiesos ministerija mane įtikinti, kad mano tėvas buvo ne Antanas Dargis, bet, tarkime, Vytautas Landsbergis, Gediminas Kirkilas arba Rasa Juknevičienė?

Komentarai