Baisiau už baisumą

Kategorijos: 

Palikau savo mašiniuką pas meistrą, bet nereikėjo pėsčiam eiti namo. Meistras pagalvojo, pagalvojo ir pasakė man labai grubiai: "Bybis nematė, parvešiu!.." Vakar vienas kaimynas prabraukė keliuką į sodybą, norėjau duoti kelis litus už dyzeliną, tas vėl užvarė: "Chujnia tas dyzelino lašas!" Užvakar kitas kaimynas, dujinės savininkas, atidavė seną dujų balioną mano konstrukcijoms. Norėjau užmokėti, bet tas irgi buvo grubus: "Pochuj man tas balionas!"
Visi mūsų kaime labai grubūs, labai netašyti ir nemandagūs. Ypač baisu bendrauti su tuo dujinės savininku, nes jis dažnai sako: "Kaimynai esam, ne bybiai!" Net nežinau, kaip man tarp tokių gyventi.

Komentarai

Ne bėda

O kokia gi bėda su tais keiksmažodžiais? Ar gi jiems jie yra kas nors kita, nei didžiosios raidės prie artimiausių nekeiksmažodžių?
Petrai, pasižiūrėk iš kitos pusės. Visi keikiasi, bet yra kaimyniški, padeda ir sistemai/pinigams netarnauja. Liuks.
Garsius Tyla

Kitos pusės nėra

Nieko sau Garsiaus Tylos pasiūlymas - pažiūrėk iš kitos pusės! Nychuja nėra toje kitoje pusėje. Jeigu kaimynai šitaip keikiasi, tai jau pyzdėc.

:-)

Man patinka nuoširdumas,jbtvjmt
deimantukas

Cia jau baisiau uz baisuma-su

Cia jau baisiau uz baisuma-su kaimynu kalbetis keiksmazodziais dar puse bedos bet taip rasyti ....kaip sako,su kuo susidesi tokiu pat baditu ir pats tapsi, kaip tie jo žvėrys kaimynai.neblogas butu puslapis, jeigu autorius viską darytų pagal mano nustatymus. Kodėl jis negalėjo štai to baisaus straipsnio pirma parodyti man, aš būčiau ištaisęs keiksmažodžius į norminius žodžiu, ir viskas būtų padoru, autoriaus kaimynai žvėrys būtų palikę geri, in teligentiški žmonės.

Papiktinsi lietuvių k. mokytoją Stanislavą

Bus tau Petrai blogai už tokius necenzūrinius įrašus:)
O šiaip tai už kiekvieno žodžio, taip pat ir keiksmažodžio kiekvienas mato tokią prasmę kokia pats į jį įdeda. T.y. kiekvienas kalbą supranta pagal savo sugedimo laipsnį. Jei nesi labai pagedęs tai gali ramiai su tokiais kaimynais gyventi.

Mano tėvui buvo nutikus tokia istorija:
Vaikystėje (kokių 13 m.) prie ežero ganė karves. Pas kaimynus dvarininkus iš miesto ten atvažiuodavo kiek vyresnė panelė. Ji pavaišino piemenėlį saldainiais, o jis atsidėkodamas nupynė gražų karklų krepšelį ir sekantį sykį atvykus tai panelei padovanojo. Pastaroji iš to džiaugsmo piemenėlį net pabučiavo.
Kaimo vaikis labai pasimetė ir sekmadienį per išpažintį klebonui pasakė, kad nusidėjo. Paklaustas kokia tai nuodėmė nesumojo kaip viską papasakoti tai pasakė, kad pažeidė septintą dievo įsakymą (nepaleistuvauk). Klebonas susidomėjo ar įsakymas buvo pažeistas mintimis ar veiksmu. Pasakius kad veiksmu, klebonas pašėlo. Pašoko, pradėjo trypti kojomis ir visas išraudęs rėkti: "kaip tave šventa žemė nešioja, toks mažas, o tokius dalykus išdarinėji"
Išsigandęs tėvas puolė bėgti, o davatkos gaudyti jį po bažnyčią...

Taigi Petrai atsargiai su tokiais tekstais. Gali būti neteisingai suprastas

O aš manau,

kad keiksmažodis- tam tikros visuomenės sukurtų kalbos normų padarinys. Tas galima, anas-negalima. Nežinau,kaip paaiškint. Man keiksmai padeda atsipalaiduoti. O,jei taip yra, vadinasi aš keiksiuos.Jei tam tikrose vietose negalima keiktis(nors nesu matęs tokių draudimų-mačiau tik draudimus rūkyt, vedžiot šunis ir pan.),keiksiuos tyliai arba ten nebūsiu.Nepasakyčiau, kad apie žmogaus sugedimą(jei taip galima pasakyti)galima spręsti iš to, kiek jis vartoja keiksmažodžių. Žodis, kalba- bendravimo priemonė.Kartais žodžių trūksta. Padeda keiksmažodis. Manau nėra nesikeikiančių, kaip ir nebezdančių-yra tik susilaikantys :-) .O susilaikyt nėra sveika.
deimantukas

Čia juk ironija

Žmonės juk gerą darė, nors ir keikėsi. Čia manau galėtum tiksliai pritaikyti posakį: Ne spręsk pagal knygą iš viršelio :)

vachtangas

Kurva negaliu kiek prisijuokiau :D

rudis

joo.. ciurkstelejau ir as i kelnytes is juoko. Gerulis :)

Neblogas testas

Žiūriu, iš to vaizdelio išėjo neblogas suvokimo testas. Skaitai komentarus ir matai, kiek giliai žmogus gali suvokti reiškinius. Taisyklių suvaržytas ir dėl savarankiškai žvelgti negalintis paviršutiniškas žmogus mato tik patį paviršių. Paviršius blizga - gerai. Blizgesio nėra - tragedija. O kas giliau po juo, tuščias blizgučių mėgėjas įžvelgti negali. O juokingiausia, kad tas pusaklis mėgina dar ir mokyti, patarinėti.