Buvusios alkoholikės laiškas

Kategorijos: 

Sveiki, Petrai!
 
     Likau sužavėta jūsų mintimis apie alkoholį, alkoholikus ir pasveikimą. Aktualu man tai todėl, kad pati apie 20 metų buvau priklausoma nuo alkoholio. Žiauriai priklausoma. Daugiadieniai tęsdavosi 3 savaites, neišeidavau į darbą. Nereikėdavo nė vieno draugo, tik reikėdavo ryte iš paskutinių jėgų nušliaužti iki kieme esančios parduotuvės, pasiimti 0,7 degtinės ir atgal į lovą. Viskas. Net stikliuko nereikėjo - iš kakliuko:) Iki kitų paryčių. O nuo kokių 4.00 val. ryto - minučių skaičiavimas: kada atidarys parduotuvę. Po to žygdarbis į ją nušliaužti. Žinoma, darbą praradau, nors dirbau svarbioje, netgi ypatingoje valstybinėje institucijoje. Bet kai "išsivadavau" iš darbo pančių prasidėjo naujas gyvenimas. Viskas ėjo labai nuosekliai, gana lėtai, bet rezultatas yra toks, kad dabar esu nuo alkoholio NEPRIKLAUSOMA!
     Rašau jums apie tai todėl, kad esu sužavėta jūsų novatoriškumu viskam ir manau, kad gal šita informacija jums bus įdomi.
     Tai va, pagijau labai prozaiškai - mitybos pagalba. Ta mityba buvo ir yra labai artima žaliavalgystei. Ją prieš dvejus metus pasirinkau ne todėl, kad tikėjausi pasveikti nuo priklausomybės - apie tai, kad galima tokiu būdu pasveikti niekas nekalbėjo ir gal net nežinojo. Gal ir dabar nežino. Aš norėjau atsikratyti kokių bent 10 kg. Per maždaug 4 mėnesius atsikračiau 15 kg. (Esu 172 ūgio ir sveriu 60-62 kg. Na, pridėjus mano šeštą dešimtį bebaigiantį amžių tai gal ir visai neblogai:)))
     Kai nustojau nuo alkoholio būti priklausoma, ėmiau "knistis", kas konkrečiai prie to privedė. Juk nesigauna galvoti, kad, pvz., pagydė mane tai, kad kasdien suvalgydavau vieną bananą. Priežastis turėjo būti kažkokia rimtesnė. Gal metus laiko sukau galvą, ieškojau informacijos, išklausiau aibę rusų profesionalių medikų, biologų paskaitų apie žaliavalgystę ir tapo aišku, kad mano nepriklausomybės priežastis yra - CHLOROFILAS. Kasdien gėriau kokteilius su laukiniais augalais. Manau žinote, kad chlorofilo sudėtis yra beveik identiška žmogaus kraujo sudėčiai ir jis organizmo ląsteles veikia regeneruojančiai. Vat ir visa paslaptis - pasveiko mano išsikreipusios ląstelės, atsistatė organizme teisinga chemija. Dabar esu kūdikio stadijoje - taip mano fiziologija reaguoja į alkoholį :DDD
     Kol buvau priklausoma, virtualioje erdvėje bendravau su alkoholikais. Kai pagijau, jiems su manimi neįdomu, nes jie gi visi serga nepagydoma, MIRTINA liga ir jiems labai nesinori pasveikti. Todėl NĖ VIENAS nepasiryžo išbandyti mano metodo. Bet verkimo tenai tai visa jūra, kaip jie yra priklausomi ir kaip mirtini:) Greičiausiai jie mano, kad man atsisuko koks varžtelis galvoje ir todėl rašau tokias, jų supratimu, nesąmones. Man labai priimtinas jūsų požiūris į AA, į "juodaskvernius" ir į patį svarbiausią gyvenime dalyką - LAISVĘ. Laisves aš kolekcionuoju: laisvė nuo alkoholio, nuo televizoriaus, nuo bažnyčios, nuo vaistinių, nuo gydytojų, nuo minties, kad "neturiu kuo apsirengti", nuo  parduotuvėse parduodamo maisto su nuodais ir dažnai net laisvė nuo laikrodžio. Man labai gaila žmonių, kurie to nesupranta ir kurių yra labai daug. Beveik visi.
     Jei jau rašau, tai parašysiu dar ir tai, kad iki mitybos pakeitimo buvau visiškas ligonis, hipertonija siekė dangų, kiekvieną ryta pabudusi galvodavau, ar pajėgsiu nueiti iki virtuvės išsivirti kavos, nes budavo laaaabai blogai. Su nauja mityba hipertonija dingo per maždaug 10 dienų. Negydoma. Mano šeimos gydytojai akys ant kaktos išsprogo, nes gal 20 metų ji mane trūčijo vaistais ir staiga - vaistų nereikia:))) Per dvejus metus neišgėriau nė vienos tabletės. Jokios. Nors be jų, įvairių, gyventi jau negalėjau. Po metų jau keleto gydytojų akys dar labiau išsprogo, kai atėjau pas juos išsitirpdžiusi tulžies pūslės akmenis. Tirpdymo būdas nereikalauja jokių pastangų ir jokių pinigų. O ką trimituoja "daktarai"? Pjauti, tai neištirpinama! Taip pat šarminiu vandeniu išsigydžiau žiaurią podagrą, kai jau apie metus laiko beveik negalėjau vaikščioti. Dabar per dieną galiu nueiti 15 km ir viskas gerai:)

     Tai atsiprašau už sutrukdymą, bet noriu, kad protingi žmonės žinotų, kokia yra situacija ir su priklausomybe nuo alkoholio, ir su kitomis ligomis. Jei jums kils koks klausimas, prašau drąsiai klausti. O šiaip tai linkiu jums ir jūsų sūnui Vincui sėkmės ir žaviuosi jūsų mintimis ir darbais.

Laima G.