"Gerkite, tai mano kraujas!.."

Kategorijos: 

Nori išsigydyti alkoholizmą, bet likti krikščionis?
Nesuprantu.
Kaip tu spjausi į C2H5OH ir kartu garbinsi jį?
Klaupkis, sūnau, tai Dievo kraujas!
Iki dugno!..

Komentarai

teisingai. alkoholiku gali

teisingai. alkoholiku gali pavirsti nuo alkoholio bet ne nuo vyno. vynas per pietus pusrycius ir vakariene tirstina linksmina smegenis. reikia vartoti po ne daug bet daznai tris kart dienoje:))

Nepamirškite tostų!

Zigmas teisus. Jeigu nori vartoti alkoholį ir netapti alkoholiku, kaip svajoja Justinas, turi jo vartoti dažniau. Sakyčiau, galima ir po daugiau, jeigu su tostais ir maldomis. Alkoholizmas su tostais ir maldomis iš tiesų nėra joks alkoholizmas.

Vynas, alus, degtinė ar

Vynas, alus, degtinė ar šamarliakas... tas pats alkoholis, kuris svečius juokina, o tave durnina...

Dioniso pavyzdys užkrėtė

Apie dievą tėvą negalėčiau taip pasakyti, bet dievas sūnus Kristus tikrai nusekė graikų vyndarių dievo Dioniso pėdomis. Tas vandenį versdavo vynu ir buvo taip juo pertvinkęs, kad gyslomis jau tekėjo ne kraujas, bet vynas. Vėliau jo pavyzdžiu vyną iš gryno vandens ėmė daryti Kristus. Jis irgi tiek prasigėrė, kad kraujas pavirto vynu. Jie abu prisikėlė trečią dieną po mirties. Reikia manyti, labai pagiringi.

Zmones geria rodos kad butu

Zmones geria rodos kad butu linksmesni drasesni. Bet teko tokiu matyti kurie isgere sedi kaip sedeje arba pasidaro pikti. Amerikoje daug zmoniu lankosi pas psichologus del liudnumo. Lietuvoje nepriimta ten lankytis. Todel alkoholis Lietuvoj gali buti vietoj vaisto kaip antidepresantas tik trumpo poveikio. Isgeres antidepresantu amerikonas gales dirbti ir bus linksmas o isgeres alkoholio lietuvis busi linksmas bet dirbti negales. Gal todel Lietuvai sunkiai ir sekasi nes daugybe zmoniu daug geria mazai dirba:) Petras turbut rado kas ji linksmintu tai isradimai kurie 100 kartu geriau uz vyna. Turint tiksla linksma ir be alkoholio.

Alkoholis yra depresantas

Alkoholis visus veikia kaip depresantas. Dar sykį atkreipiu dėmesį - tai ne antidepresantas, bet DEPRESANTAS. Kas abejoja, tegu pasitikrina savo reakciją prieš gėrimą ir išgėręs. Nuo alkoholio smegeninės darbas sulėtėja, signalas nuo neurono iki neurono keliauja sunkiau. Savižudybė yra kraštutinė depresijos riba, alkoholikai ją itin dažnai peržengia. Ypač - pagiriomis.

Kodėl žmonės tiki mitu, kad alkoholis pakelia nuotaiką, padaro žmones laimingus? Krikščionybės įtakoje jie įprato garbinti šį nuodą, prigalvoja jam nebūtų savybių. Tarkim, daugelis tiki, kad nuo alaus gali atsigerti ir atsigaivinti. Alkoholis yra labai stiprus dehidrantas, jis varo iš organizmo vandenį. Tiksliau, organizmas, gavęs alkoholio dozę, stengiasi išplauti nuodą. Vandens vienu sykiu tikrai neišgersi kelių litrų, o alaus alkoholikas išgeria visai nesunkiai ir dar jaučia troškulį. O po to sako, kad alutis labai malšina troškulį. Nebent kalbėtume apie specifinį, alkoholikams būdingą alkoholio troškulį. O realiai alkoholis kaip gėrimas jokių teigiamų savybių neturi. Tai geras tirpiklis, gyvybę naikinantis konservantas, tinka išoriniam tepimui kaip bakterijų nuodas, bet jokių būdu - ne gėrimui.

Būna ir specialus ritualinis

Būna ir specialus ritualinis vynas be alkoholio specialiai skirtas tiems kunigams, kurie gydosi nuo alkoholizmo arba yra abstinentai.

Specialus pamišimas

Specialus ritualinis alkoholio garbinimas besigydantiems nuo alkoholizmo... Kokių tik nesąmonių nesugalvoja alkoholikai! Aš ir sakau: kaip galima išgyti nuo alkoholizmo (alkoholio garbinimo), ir kartu išlikti alkoholio garbintoju? Išgyti nuo alkoholizmo ir išpažinti alkoholizmo religija?..