Laiką pakeičia magiškos datos

Kategorijos: 

Koks stiprus tikėjimas kalendoriais ir skaičiais! Netgi tie, kurie juokiasi iš numerologijos, yra ne mažiau prietaringi.
Štai daug kas nuo sausio pirmosios mes gerti, rūkyti ar viršsvorį. Kažkas atsitiks sausio pirmąją, ir laikas pasidarys kitoks. Viskas nuo tos dienos pasidarys kitaip. Ir mes būsim kiti.
Pirmadienis - irgi stebuklinga diena. Ji labai tinka mesti gerti rūkyti, pradėti laikytis dietos. Nuo pirmadienio viskas kitaip.
Rytojus irgi kitoks. Daug žmonių nuo rytojaus meta gerti rūkyti, imasi dietos...
O jau gimtadienis!.. Ta diena duoda į smegenis. Juk per dieną pasenėji vienais metais. Visus metus tavo kūne nieko nevyko, jokių procesų, ir staiga vieną dieną bac - visais metais senesnis!
Po kiekvienos stebuklingos datos viskas pasikeičia. Štai nuo šiandien prasideda kitas pasaulis. Kodėl? Todėl, kad gruodžio 21, kad yra toks indėnų darytas kalendorius.
Aš suprantu Kalėdas. Per Kalėdas vaikiško proto žmonėms gimsta pasakų karalaitis, kuris kažkada turėjo išvaduoti žydus iš romėnų imperijos. O per Naujuosius?..
Paklauskit žmonių, kas atsitinka Naujųjų naktį, ir jums parodys pirštu į smilkinį. Durnas, kad nežinai?..
O vis dėlto - kas įvyksta realiai? Žmonės atsako: svečiai, tostai, šampanas ir, aišku, raketos. Taip, aišku, raketos pakeičia laiką. Nebūtų raketų, laikas išliktų tas pats.
Iš tiesų laikas ir lieka tas pats. Kas gėrė, tas geria, kas rūko, rūkys ir toliau. O dietos pradėsim laikytis, kai pasibaigs šventinis laikas. Nuo kito pirmadienio.
Jūs likit, kaip buvę, o aš metu iš galvos tikėjimą skaičiais ir kalendoriais. Ne nuo šiandien, aišku, bet tuoj po švenčių, nuo sausio pirmosios.
Arba - ne. Nuo kito pirmadienio...

Komentarai

Nauji metai...

Skaičiukų pasikeitimo įventė... ?

Signalas išleisti pinigus

Taip, skaičių pasikeitimo šventė.
Eglučių kirtimo metas. Jos nešamos į namus.
Petardų metas. Pinigai lekia į orą.
Kam visa tai?
Kitaip negalima.