Nepriklausomų spurgų diena

Kategorijos: 

Lietuvos valstybę kuria Tauta.
Tauta susikūrė tokią valstybę, kad joje pati nebegali ištverti - bėga iš savo kurtos Valstybės ir tirpsta kitų tautų begalybėje. Iki neturėjo savo kurtos Valstybės, tokio pavojaus išnykti nebuvo.
Suverenitetas priklauso Tautai. Tikrai? Na taip, Konstituciniam Teismui leidus, Tauta Seimo sprendimu įgyvendina savo galias.
Ar vis dar tiki Tauta, kad tai iš tiesų jos Valstybė?
Šiandien Seimo nurodymu Tauta privalo iškelti vėliavas. Eikim ir suskaičiuokim, kokia Tautos dalis švenčia su savo Valstybe. Atmeskime tuos, kurie vėliavas kelia iš baimės.
Juk nepaklusnią Tautą nubaus Policija.
Už Lietuvą, vyrai, už Lietuvą!..
Velniop visa tai. Vakar taukuose išsiviriau spurgų su varške. Iš manęs Valstybė dar neatima tiek, kad negalėčiau nusipirkti varškės, kiaulės taukų ir pigesnių kvietinių miltų.
Už spurgas, vyrai!.. Rekomenduoju.
Spurgas tikrai sukūrė Tauta. Nuostabus atradimas.

Komentarai

Anksciau negalejo isnykti kai

Anksciau negalejo isnykti kai Lietuvos teritorija buvo aptverta tvora o ja saugojo su automatais:) Iseina kad tik automatai saugojo nuo isnykimo.

Automatai ir kvasas

Taip, galima sakyti, kad saugojo gazuoto vandens automatai - tada buvo tokie gatvėse. Kitas kvailys sakys, kad kvasas po 3 kapeikas, trečias nuspręs, kad motoriniai dviračiai, kurių irgi nebėra.

Visada kvailys žiūrės atgal, kas buvo tada, bet nematys šitos dienos, kas vyksta dabar. Tam ir kvailiai.