Citrinų ir acto namų valiklis

Kategorijos: 

Super valiklis namams:
Pripjaustyti indą citrinos gabalų ir užpilti actu. Sandariai užsukti ir palikti 2 savaitėms. Po to skystį nukošti ir atskiesti vandeniu 50/50.
Šitas valiklis valo viską - riebalus virtuvėje, grindis, vonios sieneles, klozetus, kriaukles ir t.t.
Nuostabus valiklis, kuris ne tik valo, bet ir išgrynina orą patalpose, veikia kaip oro gaiviklis.

Komentarai

Del gaiviklio sutinku, bet

Del gaiviklio sutinku, bet citrinose be citrinu rugsties, yra dar ir cukraus, ir ne taip mazai, pasirodo- ar nelieka apnaso?
Gal geriau vien zieveles deti? Kvapa juk jos ir suteikia.

Povilai, Išmėgink!

Povilai, tavo sutikimo niekam nereikia. Pirma išmėgink, tada parašysi. Šita svetainė kaip tik yra skirta žmonėms, kurie tyrinėja, tikrina, kuria, mėgina ir dalijasi REALIA patirtimi. Savo išankstinėms nuostatoms, fantazijoms ir fobijoms skleisti yra nevykėlių forumai. Čia vertinama tik empirinė patirtis.
Taigi laukiame tavo rezultatų.

valiklis

Sveiki, išbandžiau šitą reikalą - man nelabai pasiteisino (nors nebandžiau valyt unitazų, čia jis puikiai tiktų).
Užpyliau actu vieną stiklainį citrinos gabalų, kitą citrinos gabalš ir apelsino žievelių. Pagrindinis trūkumas - lipnumas, isvalius jis lieka ant paviršiaus. Po to vistiek teko nuvalyt arba vandeniu arba sodos-acto tirpalu. Skystis su apelsino zievėm buvo pastebimai lipnesnis. Buvo laikyta sandariai 3 sav. ir 3 men. Po trijų mėnesiu lipnumas dar padidejo :) Kvapas nesužavėjo, citrusai aišku jaučiasi, bet (matyt dėl acto) jaučiasi kažkoks organiškumas kvape. Gal kam ir patiktų, skonio reikalas.
Žodž, tinka kur netrugdo lipnumas arba netingima skalaut papildomai po valymo.

Nesusilaikiau neparašęs :).

Nesusilaikiau neparašęs :). Įdomu p. Lauri, kai su "feiriu" ar kitu valikliu valote, po to irgi neplaunate su švariu vandeniu? T.y. taip ir paliekate ant indų, grindų, plyteliu ir kt.