Parduodu ekonomaizerį

Kategorijos: 

Parduodu kamino dūmų ekonomaizerį (arba dūmų aušintuvą) vandeniui šildyti. Visiškai naujas, nenaudotas. Padarėme draugui, o jis apsigalvojo ir įsigeidė paprastesnio, aušinamo oru, ne vandeniu.

Ekonomaizeris gali būti dedamas ant paprasčiausios krosnelės (buržuikės), židinio, centrinio šildymo pečiaus ar kiti šildymo prietaiso, kuris išleidžia į kaminą karštus dūmus. Jungiamas prie boilerio ar visos šildymo sistemos. Jeigu dūmai labai karšti, apie 200 laipsnių, panaudojant jų šilumą, galima perpus sumažinti kuro sąnaudas. Veikdamas kaip turbina, pats susikuria trauką, todėl kamino traukos nemažina. Kondensatas surenkamas ir išbėginamas pro specialų vamzdį.

Parduodu už 250 eurų. Mano tel. 861142387; el.pšt. petrasdargis@gmail.com

Komentarai

Sveiki, kokiu būdu virinat

Sveiki, kokiu būdu virinat vandens ekonomaizerius (elektrodais, pusautomačiu ar dujomis)? Ar iš pirmo karto gaunamas sandarumas?

Beveik viską

Išbandėme beveik viską (išskyrus argoną). Greičiausias būdas virinti sandariai - kempas. Sandarumą tikriname suspaustu oru ir muilo putomis. Taisyti paprastai reikia, bet tai - ne problema. Su kempu pavyksta ištaisyti iškart, virintant elektros lanku ("svarke") būna visaip. Kempas lėčiau virina, bet mažiau gaišaties taisant.

nesvarbu kuo virina, viskas

nesvarbu kuo virina, viskas priklauso nuo suvirintojo praktikos. Aš ir su draugu šiemet darem ekonomaizeri su vandeniu ir virinau su svarke, jokiu problemu tame nematau ;) o iš kelinto karto užvirinama siulė tai nesvarbu, viskas lengvai ištaisoma. jai perdidelis tarpas tai su pirma virinimo siūle sumažinu tarpa o tik poto virinu tikraja siūle ;)

Sveiki,

Sveiki,
mano židinys paleidžia vėjais 100-250 laipsnių įkaitintą dumą.
Pajungtas prie 200mm keramikinio dūmtraukio.
Ūkiškas klausimas:
Kiek jis galėtų prišildyti radiatorių (kw?) su boileriu ir ar jam būtinas aušinimas jei kartais reikia stipriau pakūrent, kad nuimt perteklinę šilumą?
Kokia tikimybė kondensato susidarymui?
dėkoju